Tabela Reklam

Tabela Reklam
Tabela Reklam

No1Reklam, 2020 yılından bu yana Tabela Reklam alanında teknolojik gelişmeleri takip ederek profesyonel hizmetler sunmaktadır. Dış mekan reklamcılığı ile ilgili tüm hizmetlere yüksek standartlar uygulayarak müşterileri memnun etmek için gereken değeri sağlıyoruz.

Banner reklamlar, bir şirketi veya küçük işletmelerin işini tanımlayan ve bir şirkete tabela üzerinde ne demek istediğini açıca belirten bir reklam türüdür.

Afişler, müşterinin istek ve gereksinimlerine veya Tabela Reklam sembolünün özelliklerine göre şekil ve boyut olarak değişebilir.

Bu reklam ürünleri, şirketin imajını ve durumunu yansıtacak şekilde her departman için farklı işlev ve boyutlarda tasarlanır.

Profesyonel tasarım ekibimiz, müşterilerin fikirlerine göre tasarlanması, modern ve zarif tasarımlar oluşturmaktadır. İsteğe göre 3D veya daha sade tasarımlar kısa sürede oluşturulabilir.

Firmamız, başta Tabela Reklam olmak üzere tüm açık hava reklam işlerini yapabilecek donanıma ve kabiliyete sahiptir.

Telefon İletişim

No1Reklam web sitesinde birçok marka ve kuruluşa ait bitmiş reklam görsellerini görebilirsiniz. İletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçmenizi ve deneyimli kadromuzun tasarımlarından faydalanmanızı öneririz.

Tabela Reklam

Tabela Reklam Bazı ürünler ülkemizde ve dünyada firmalar tarafından kullanılmaktadır. Tabela sistemleri, firmalar tarafından marka bilinirliğini arttırmak için sıklıkla kullanılmaktadır.

Bir açık hava tabela sistemi ile işletmeler isimlerini duyurabilir, reklam yapabilir ve başarılı olmaya devam edebilir. reklam sistemi önceki yıllarda bugünkünden çok farklıydı.

Teknolojik gelişmelerin her türlüsü dahil olmak üzere Tabela Reklam sistemleri farklı ölçülerde ve farklı tasarımlarda üretilebilmektedir.

Tabela sistemi, büyük küçük her işletmenin ihtiyaç duyduğu bir üründür. Farklı tasarımlarda banner sistemleri kullanılarak göze çarpan bannerlar oluşturulabilir. Farklı modeller her zaman daha ilgi çekici olabilir.

Reklam ve Tabelanın işletmeler için önemlidir.

Reklam ve tabelalar, işletmeler için önemlidir çünkü yeni müşteriler çekmeye ve marka tanınırlığı oluşturmaya yardımcı olabilirler. Tabelalar, görünürlüğü artırdığı ve müşteriler için davetkar bir ortam oluşturduğu için özellikle fiziksel konumları olan işletmeler için önemlidir.

Reklam, bir işletmenin ürün ve hizmetleri hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olurken, tabelalar dikkati konuma çekmeye ve çalışma saatleri veya iletişim bilgileri gibi önemli bilgiler sağlamaya yardımcı olabilir. Hem reklam hem de tabela, bir işletmenin rakiplerinden sıyrılmasına ve potansiyel müşterileri çekmesine yardımcı olabilir.

Tabela sistemleri tüm işletmeler için önemlidir. Farklı tasarımlara sahip olan tabela sistemleri firmaların her zaman ilgisini çekmektedir. Firmanın prestiji ve ticari potansiyeli için reklam sistemi oldukça önemlidir.

Birbirinden farklı tabela sistemleri ile her alanda fark yaratmaya hazır olun. Firmamız sizlere reklam ve tabela sistemlerini uygun fiyatlara sunmaktadır.

No1Reklam sizler için Alüminyum Işıklı Kutu Harf, Folyo Tabela Sistemi, Işıklı Tabela Sistemi, Alüminyum Tabela Sistemi, Led Tabela Sistemi, Totem Tabela gibi farklı tasarımlarda çeşitli tabelalar hazırladı.

NO1REKLAM, işletmeniz için her boyutta yüksek kaliteli reklam ürünleri tasarlar. Kalitemiz ve son ürünümüz doğrudan potansiyel müşterilerinize hitap ediyor.

Biz profesyonel, yüksek kaliteli, müşteri odaklı bir şirketiz. Tabela tasarımında konusunda uzman ve deneyimli kişilerle çalışıyoruz.

Ayrıca çalışma arkadaşlarımız yaptıkları işte uzman ve profesyonel kişilerdir.

Tabela Reklam Çeşitleri

Işıklı tabelalar, çeşitli aydınlatma ürünleri, tabelanın ve firma adının gündüz ve geceleri istenen bir şekilde görülebilmesini sağlamak için tabelaların belirli konumlarına yerleştirilir. İç aydınlatma sayesinde tabela üzerinden tasarım her yerde kolayca okunabilir.

Işıklı tabelalar, Her büyüklükteki işletmenin tercih ettiği standart görsellerdir. ışıksız tabela ile arasındaki en büyük fark, aydınlatma ürünlerinin olmamasıdır. Müşterinin isteklerine özel olarak tasarlanmıştır.

ışıklı kutu harf de ön yüzey yarı ışık geçirgenliğine sahip pleksi den imal edilir. Gündüzleri görülebilir ancak kutu harfin yan bantları geceleri görünmez. Işıklı veya ışıksız  kullanılabilir. LED ışıklarla yapılmıştır. Kararlı bir karaktere sahiptir.  (dilerseniz firmamızdan bir yetkili ile size örnek ışıklı kutu harfleri paylaşmasını isteyiniz.)

ışıklı led tabelalar önceki uygulamalarda tabela farklı reklam promosyonlarında müşteri tarafından değiştirilir. LED ışıklar daha az enerji harcar. Karanlıkta yanıp söner, müşterinin dikkatini çeker, yön bulma yeteneği kazanır. Yarattığı farkındalık bilimsel olarak kanıtlanmıştır. LED paneller bağımsız animasyonlu karakterler ekleyebilir.

 Dijital baskılı vinil germe tabela, Hafif gövdeli ve yan çerçeve olan üst kapaklı hazır alüminyum kutu içinde sağlam ve hızlı imalatı yapılabilir. 

ışıksız tabela piyasadaki en uygun maliyetli tabela çeşitidir. Çok hafiftir ve kendi için de ışığı yoktur. ( dışarıdan spot ile aydınlatma eklenebilir.)

ışıklı alüminyum tabela için ; Pleksiglas kompozisyon veya dijital baskı da uygulanabilir. Doğru boyut ve yapıyı sağlamak için bir CNC makinesi ile istenen standartta kesin. Işık yerine oturduğunda, makineyi kullanarak   harfi yapın ve arkasına bir parça pleksiglas yapıştırın.

Paslanmaz Çelik kutu Tabelalar: Güzelliği ve dayanıklılığı nedeniyle en popüler tabeladır. Krom  ve altın paslanmaz çelik. Çelikten yapılmıştır. Harflerin yan kısımları giyotinlidir. Makas ve ön kısım lazer kesimdir. Harflerin yan şeritleri istenilen ölçüde kesilir, el ile şekillendirilir ve önleri kaynak yapılır. Cilalanıp temizlenir ve montaj işlemi tamamlanır.

Totem Tabela açık hava reklam olarak kullanılan en yaygın reklam türüdür. fabrikalar, işletme veya dükkan için ideal çözümler sunar.

Hizmetlerimiz
  • tabela reklam
  • tabelada hangi renk dikkat çeker
  • reklam tabela çeşitleri
  • tabela ve reklam
  • reklam tabela fiyatları
  • reklam tabelası
  • kaldırım reklam tabelaları
  • tabela reklam firmaları
Foto Galeri

Tabela Reklam Fiyatları

No1 Reklam Üretim tesisimiz son teknoloji makinelerden oluşmakta olup çeşitli tiplerde reklam ve tabela uygun fiyatlarla üretmekteyiz. Tasarım ve üretim ekiplerimiz,  sürekli değişim vizyonu ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Hangi tarz bir ürüne ihtiyacınız var? Bu sebeple tabela reklam fiyatlarını ve ne tür bir ürün talep edildiğini No1reklam müşteri temsilcisine aktarınız. Size fiyat ve tasarım yapılmış ve alternatif reklam ürünleri ile daha iyi bir tabela tasarımı sunulacaktır.

 Müşterinin onayı olmadan hiçbir işlem yapılmaz. tabela reklam ürünlerini yüksek kalite, profesyonel hizmetler ve  uygun fiyatlarla tasarlıyoruz.

 Marmara bölgesi ve başta Kocaeli/Pelitli bölgesi  olmak üzere ülkemizin tüm şehirleri için tabela reklam hizmetleri vermekteyiz.

Tabela mağazaların sıklıkla kullandığı bir reklam türüdür.  Mağazalar Çok fazla reklam ve tabela çalışması yapabilecek bir alandır.

Tuzlada çeşitli firmalara çözüm ortağı olduk, Gebze komşu bölgelerden biridir ve firmamız bulunduğu bölgeye oldukça yakındır. 

Kartal reklam ve tabela çalışmaları yapmaktayız. Burası büyük  fabrikaların olduğu bir bölge. Fabrikamızda bazı firmalara konumlandırma ve reklam çalışmaları yapmaktayız.

 Belirli bir düzende kurulan platformlar, genellikle dış mekanlarda (binalar, yollar, açık alanlar vb.) Tanımdan da anlaşılacağı gibi, ticari veya kamu hizmeti amaçlı olarak insanların dikkatini çekmek ve belirli bir mesaj vermek için afişler yerleştirilir. Tabelalar, özellikle dış mekan uygulamalarının çok geniş olması ve herkes tarafından görülebilmesi nedeniyle geniş bir yelpazeye sahiptir.

 Afişler kullanım amacına ve yerine göre istenilen ebat, renk ve şekilde olabilir. Basit bir el yazısı tasarım olarak başlayan şey, ileri teknoloji ve yaratıcı reklamcılık konseptleri sayesinde dinamik bir sektör haline geldi.

Günümüzde tabelasız bir ticari yapı göremezsiniz ve totem direkleri ve billboard tarzı tabelaların alternatiflerini farklı alanlarda kullanabilir, kendi alanlarının dışında daha özgürce reklam verebilirler. Bu anlamda bannerlar artık reklam sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Soru Cevap
Harf Tabela Nedir ?

ışıklı veya ışıksız olarak imalatı yapılabilir. çeşitli malzemeler kullanılarak oluşturulan bir uygulamadır. şirket adları ve logolar, yönlendiriciler ve lazerler adı verilen ekipmanlar kullanılarak kesilen harflerdir. İç ve dış mekanlar  aydınlatma olarak eşit olarak kullanılmaktadır.

Led Tabela Ne Demek

LED aydınlatmaları reklam ürünleri, Eski yöntemde floresan tüpler bir kutu içerisine yerleştirilip yazı zemini aydınlatılarak ışıklı tabelalar yapılır. potansiyel müşteriler yalnızca tabelaya baktıklarında dikkat çeker. Ancak LED panelin parlaklığı çok yüksek olacak şekilde tasarlanabilir ki bu, açıldığında bile fark edilir.
Işık çakmaları ve hareketli ışık tonları bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış gerçeklerdir. Bu nedenle LED tabela, farklı şekillerde tasarlanabilen animasyonlar ile tabelanızı daha etkili bir şekilde aydınlatabilir.

Vinil Germe Tabela nedir

ışıklı veya ışıksız olarak imalatı yapılabilir.  Profil çerçevesi üzerine dijital baskılı,  alüminyum çerçeveli içinde imalatı hızlı bir şekilde montajlanabilir. içinde ışık yayan mekanizma bulunan, bir şekilde imalatı yapılacak ise aydınlatma sistemi led  veya floresan olabilir.

Alüminyum Tabela nedir

Tabela çeşitleri arasında görsellik, sağlamlık ve kalite açısından en beğenilen dayanıklı tabela tasarımlarından biridir. Bu, diğer Alüminyum Tabela türleri gibi ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şekilde yapılabilen bir tabeladır.
Işıklı alüminyum tabela, zemini kesme (cnc ile kesme işlemi yapılır), düz pleksiglas veya kabartmalı pleksiglas harflerin yapıştırılması, 

Pleksi Kutu Harf Tabela detaylı anlatım

 Yapılı ustalık isteyen bilen usta için basit bir şekilde italyan dönerek pleksi kutu harf imalatı yapılabilir.  Fiyatı nedeniyle ( alüminyum kutu harf göre ) her türlü tabelada en çok kullanılan tabeladır. Pleksi tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şekilde kullanılabilir.  ışıksız olan kesme harf denen 10 mm ve üzeri olarak kesilir ve  istenen zemine yapıştırılır. Pleksiglas üzerine dijital baskı veya pleksinin kendi renginde kalacak şekilde imalat yapılabilir.

Krom Nikel Kutu Harf nedir

Dayanıklılık ve görünürlük açısından en çekici tabela türlerinden biridir. ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilir. giyim mağazaları, avm gibi ışıkların yoğun olduğu alanlarda ve kuyumcular özellikle tercih eder .
Paslanmaz krom nikel kutu harf  yan tarafı ise 0.60mm veya 0.70mm paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir. Yan şeritleri kesmek için harflerin ve giyotin makasların ön yuvalarını lazerle kesilir. Paslanmaz çelik harflerin yan şeritlerini oluşturduktan sonra, istenilen yazı karakterlerini elle kesip lehimleyerek arayüzlere yapıştırıyoruz.

Totem Tabela nedir

Alışveriş merkezleri önlerinde, yola uzaklığa göre boyutu imalat aşamasında ayarlanabilen tek ayak veya çoklu ayaklı reklam türüdür. Fabrika önleri ve depo çevresi. Totem direği  2 türlüdür. kaset kısmı ( üst taraf) kompozit, alüminyum, çelik levha ve esnek vinilden oluşan  malzemeden, tek veya çift ayaklı, ışıklı ve ışıksız olarak yapılmaktadır. 

Telefon İletişim

 Ne tür reklam ürünleri var?

Işıklı tabela ürünleri, adından da anlaşılacağı gibi, bir dizi farklı aydınlatma malzemesi kullanan bir reklam yöntemidir. Neon ışıklar, LED’ler ve flüoresan tüpler gibi aydınlatma ekipmanları, ışıklı tabela ürünleri için ilk tercihtir.

Bu yaklaşım, şirketin reklamını gün batımında gösteren bir tanıtım görseli içerir. tabelanın Işıklarını ürünün içerisine koyun ve ön taraftaki reklam metni her yerden kolayca tanınabilir.

Bunlar, büyük veya küçük tüm işletmeler tarafından kullanılan standart görüntülerdir. Optik sinyallerle karşılaştırıldığında temel fark, ışık bloklarının olmamasıdır. İhtiyaca göre tasarlanabilir. Işıksız reklam panoları gün ışığında kolayca görülebilir, ancak karanlıkta görülmez.

09.01.2023
92
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?