Samandıra Işıklı Tabela Sistemleri

Samandıra Işıklı Tabela Sistemleri

Samandıra Işıklı Tabela Sistemleri Yazımızda tabela seçimi yapılırken ışıksız ve ışıklı tabela hangisi tercihedilmelidir ? Montaj alanları dikey sekmeler olsa daha iyi olmaz mıydı? Yoksa işletmeniz için düzenlenmiş bir montaj alanı var mı ? Müşterilerimizin bize sorduğu soruların cevaplarını arıyoruz.

Samandıra çevresinde ışıklı ve ışıksız tabela üreten irili ufaklı çok sayıda firma bulunmaktadır. İşletmenizin, gece veya gündüz veya karanlıkta, etkili reklam ve yol gösterimi özelliklerine sahip tabelalara ihtiyacı vardır. LED ışıklı tabela sistemlerimiz esnektir ve müşteri ihtiyaçlarına göre de özelleştirilebilir.

Günümüzde ışıklı ya da ışıksız tabela sistemleri çok çeşitli modellerde müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Işıklı tabela seçerken, kalite en önemli öncelik olmalıdır. Bu logoyu yapmak için birçok malzeme kullanılır. Firmamızı tercih ederek kısa süre içerisinde oldukça ekonomik ve şık tabelalara sahip olabilirsiniz.

Işıklı tabela sistemi nedir

Bir şirketin kimliğini yansıtmak ya da hem iç hem de dış mekanlarda meydana gelen olaylara dikkat çekmek için kullanılan bir üründür.

Göze hoş gelen ve işletmenizin en arzu edilen yönlerini yansıtan bir logo oluşturun. Piyasada insanları çekmek, dikkat çekmek için çeşitli işaretler kullanılmaktadır.

Işıklı tabelalar, içeriden bir ışık kaynağının (LED veya flüoresan) ve ön yüzeyi ışığı içeriye yansıtan yekpare yarı saydam bir malzemenin yerleştirilmesinin son ürünüdür.

Şirketler fark edilmek için bu markaları kullanır. Işıklı tabelalar, bir dış mekan reklamcılığı türü ve şeklidir. Genellikle arkasında bir ışık kaynağı olan yarı saydam bir cihazdan oluşur. Bu tabela sistemlerinin temel amacı dikkat çekmektir. Kanun genellikle herhangi bir tüccarın bu ayırt edici işaretleri kullanmasına izin verir. Logo, daha fazla görsel etki için farklı ışıklarla yapılmış boyalı bir desendir. Bu aydınlatma sistemi aracılığıyla yapılır. Yazınız ve logonuz her ortamda kolayca görülür.

samandıra Işıklı Tabela Sistemleri

Işıklı tabelalar dikey veya yatay konumlarda mevcuttur. Montaj yapılacak alana uygun bir görsel geliştirilecek ve mockup firmanızı yansıtacaktır. İşaret aydınlatıldığında, önden veya yandan ve çoğu doğrudan (ters yansıtıcı) kullanılabilir. Çeşitli tasarım olanakları arasından kurulum yerine uygun bir malzeme seçmelisiniz.

Destek için seçkin İzcilik grubunuza bakın. Levhanın ön yüzeyi olarak genellikle perspex, film veya vinil kullanılır. Samandıra da olduğunuz için kurumsal kimliğinize en uygun tasarım (logo ve slogan) sizi yansıtan özelliklere sahip olmalıdır.

İşletmenizin fark edilmesini istiyorsanız size ışıklı tabela sağlayabiliriz. Yol işaretleri, yol tarifi ararken otoyoldaki araçların dikkatini çeker. Bu sayede reklamınız kolaylıkla yerine getirilecektir.

samandıra tasarımcıları olarak, müşteri çekmek için renk vurgusunu nasıl kullanacağımızı biliyoruz. Sizin için 4 milyardan fazla renk kombinasyonu üretiyoruz.

Işıklı tabela sistemleri kullanmanın faydaları

Binaların büyüklüklerine ve bulundukları bölgeye göre değişmektedir. Firmamız bu bilgilerden yola çıkarak size uygun ve çok çeşitli seçeneklere sahip bir etiket tasarlayacaktır. Bu faaliyetleri gerçekleştirirken uygun fiyat avantajları sağlamayı unutmayacağız. Samandıra Işıklı Tabela, müşterilerine kusursuz hizmeti yüksek kalite ve uygun fiyatla sunmaktadır.

Işıklı tabela kullanmanın birçok faydası vardır. Şehir merkezinde, sokakta, cadde üstü gibi halka açık yerlerde önerilir. Bu işaretler uzmanlarımız tarafından yapılmıştır. Karakterlerde birkaç karakter türü vardır. Bu markalardan bazıları daha uygun fiyatlı. Bu tabelaların en popülerlerinden biri de ışıklı tabeladır. İnsanlar mağazalarda daha parlak işaretler kullanıyor. Işıklı tabelalar, görünürlüğü artırmak için farklı renkli ışıklar kullanır. Tek renk olarak da kullanılabilir. Bu şekilde aydınlatılan logolar göze çarpmaktadır. Müşteriler uzakta olsa bile ışıklı tabela onları cezbedecektir.

Işıklı tabela yerleştirilmeden önce nelere dikkat etmeliyim

Işıklı tabelalar, dış mekan etkinlikleri için ideal çözümü sunar. Bir binanın veya barakalı bir fabrikanın önüne yerleştirmek doğru sonuçlar verebilir. Bu nedenle, işinizi tanıtmak için gece veya gündüz uzaktan görünmek mantıklıdır.

sosyal medya hesaplarımıza erişim için…

ışıklı tabelalar birçok mekan için uygundur. Bu yerler şu şekildedir;

Hayatın birçok alanında kullanılmaktadır. Bu işaretler standart ışıklar kullanır. Beyaz, sarı, kırmızı gibi dikkat çekebilecek renklerle destek oluşturulmuştur.

  • Küçük esnaflar
  • Büyük marketler
  • Ev girişleri
  • Bilgi amaçlı uyarılar
  • Bina çatıları
  • Okullar

Samandıra ışıklı tabelaları tercih ederek doğru tabela maketi ile faaliyet alanınızı güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz. Uzmanlarımız kaliteyi ön planda tutarak sizi doğru yönlendirmek için ellerinden geleni yapacaktır. Uzmanlarımız, yüksek kaliteli etiketler oluşturmak ve göze hoş gelen maketler tasarlamak için doğru yazı tiplerini seçer. Uzmanlarımız renk uyumuna da büyük önem vermektedir.

20.05.2023
2
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?