KUMLAMA FOLYO KAPLAMA SANCAKTEPE (BUZLU FOLYO KAPLAMA)

KUMLAMA FOLYO KAPLAMA SANCAKTEPE (BUZLU FOLYO KAPLAMA)

Kumlama Folyo Kaplama Sancaktepe (Buzlu Folyo Kaplama) adlı makalemiz de fiyat, folyo uygulama ve folyo uygulamada dikkat edilecek hususlar ayrı ayrı açıklanmıştır.

Uygun fiyatlı kumlama folyo kaplama Sancaktepe ’de ve civar ilçeler de dükkân ve iş yerlerinize No1Reklam deneyimli ekibi tarafından uygulanabilir.

Sancaktepe ve çevresinde çok uygun fiyat politikamız ve özel işçilik sayesinde, uygun fiyatlı Cam Filmleri benzersiz desenlerde mevcuttur.

Dükkan ve mağazanızın camları kişisel alan imzası veya logo ve farklı grafikler eklenerek firmanın kurumsalına özel hale getirilebilir. Kumlama cam filmi kendi istek ve görüşleriniz dikkate alınarak kendi tercihlerinize göre çok ince detaylı olarak yapılabilmektedir.

Dekorasyonlu cam tasarımları, müşteri istek ve önerilerine hızlı ve şık bir şekilde cevap veren, canlı renkler ve görünümlerle benzersiz bir estetik sağlayan bir hizmettir. Bu güzel tasarlanmış buzlu cam folyosuna sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Alanında en kaliteli ve şık görüntüyü sunmak için tüm tasarım isteklerinize hızlı bir şekilde yanıt vermek için buzlu cam (folyosu) filmi no1reklam folyo ekibi ile güvenle montajı yapılabilir. Kaliteli işçilik ve üstün hizmet için buzlu cam filmi bizimle iletişime geçiniz.

Telefon İletişim

Foto Galeri

Cam Üzerine Kumlama Folyo Kaplama

 Cama buzlu bir görünüm veren bir kum püskürtme filmi uygulanır. Sac dış mekân reklamcılığı alanında en popüler ve saygın durumlardan biri de kumlamadır.

Örneğin; emlak firmaları dükkan camlarına kulu folyo uygulaması bugünlerden talep var. Ayrıca fabrikaların iç bölmelerinde ofis içi kumlu folyo cam bölmelere kaplanmaktadır.

Genellikle ofis bölmelerinin veya belirli cam kapıların kumlu folyo kaplanır.

Mağazanızın camlarına folyo Uygulanırken olası tüm hatalar açıkça belli olacaktır. Hassas bir yapınız var ise biz tam sizin istediğiniz tarz da titizlikle mağazanızın cam alanlarına kumlama folyo kaplarız.

Bu nedenle işin çok hassas bir şekilde yapılması ve işçinin deneyimli ve kalifiye olması gerekir. Zeminde kalan kir, uygulamadan sonra pürüzlü hissedilebilir. Cam kumlama filmi fiyatları kaplanan yüzeye, çalışma koşullarına ve baskı desenine göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

Cam Üzerine Desenli Kumlu Folyo

Yapışkan filmler, genellikle 80-90 mikron kalınlığında, ısıtıldığında genişleyen ve kaplanan nesnenin şeklini alan yapışkan sırtlı plastik ve ince PVC malzemelerdir. Sanılanın aksine film kâğıt değil, esnek bir PVC malzemedir. Bu kaplama malzemesi sudan, nemden, buhardan veya deterjanlardan etkilenmez ve normal bir cam siler gibi temizlenebilir.

Not: Maket bıçağı veya ona benzer bir ürünle çizilebilir.

Hizmetlerimizin Gerçekleştiği Mahalleler
ABDURRAHMANGAZİ MAHALLESİ
AKPINAR MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ
EMEK MAHALLESİ
EYÜP SULTAN MAHALLESİ
FATİH MAHALLESİ
HİLAL MAHALLESİ
İNÖNÜ MAHALLESİ
KEMAL TÜRKLER MAHALLESİ
MECLİS MAHALLESİ
MERVE MAHALLESİ
MEVLANA MAHALLESİ
OSMANGAZİ MAHALLESİ
PAŞAKÖY MAHALLESİ
SAFA MAHALLESİ
SARIGAZİ MAHALLESİ
VEYSEL KARANİ MAHALLESİ
YENİDOĞAN MAHALLESİ
YUNUS EMRE MAHALLESİ
KUMLAMA FOLYO KAPLAMA SANCAKTEPE (BUZLU FOLYO KAPLAMA)

 Kumlama Folyo Uygulaması

Cam kumlama film uygulaması, için öncelikle alanın ölçüsü alınır. İstenen desen size özel çalışılır. İlgili programlarda çalışılan görsel cam üzerine Photoshop ile montajlanır. Müşterimiz tasarımı sanal ortamda görür ve onay alınır.

Tasarım folyo ekibimiz ile paylaşılır. Montaj günü mağaza yetkilisi ile paylaşılır ve o gün kumlu folyo mağaza camına uygulanır.

Uygulama yapılacak alana açık gri bir malzeme ile rulo şeklinde oluşturulur. Vektör formatında çizilen şekiller, logolar veya çizgiler makine kesiminden sonra cama uygulanır.

 Genellikle fabrika içlerinde bulunan cam kapılar veya ofisi güzelleştirmek için kullanılan solmayan bir üründür.

Not: ofis pencerelerine yapıştırılabilir.

Sancaktepe merkezli şirketimizde kum filmi, lamine cam filmi, cam kumu filmi ve buzlu cam filmi ile ilgili tüm ihtiyaç ve gereksinimlerinize hızlı bir şekilde cevap verebilir ve tüm uygulamaları profesyonelce gerçekleştirebiliriz.

Soru Cevap
Kumlu Buzlu Folyo Nedir?

Kumlu folyo cam üzerine uygulanır, kaliteli ve şık bir görünüm isteyen işyerleri için hem ekonomik hem de uygun fiyatlı bir malzemedir.
Parlak renkleri, görsel efektleri ve grafik desenleri ile iş yeri ve ev cam yüzeyleri için sınırsız tasarım çözümleri sunar. No1 Reklam Cam Kumlama veya Buzlu Cam folyo kaplama çalışma alanları için özel alanlar oluşturmanıza olanak sağlar.

Buzlu Folyo Nedir?

Buz cam filmi farklı ebatlarda satılmaktadır. Cam filmlerinin ham maddesi su bazlı olduğundan yapısında kanserojen madde yoktur. Hava koşulları ve nemden etkilenmez.
 Buzlu cam filminin birçok avantajı vardır. Bu uygulama yapılacak cam üzerine kısa sürede uygulanabilmektedir. Aynı zamanda mekânın dekorasyonuna önemli bir katkı sağlar ve iç mekânın mahremiyetini korur.

Cam Kumlama Folyo Nedir?

Cam üzerine Kumlu folyo filmi uygulaması; Ticaret merkezlerinin koridor, ofis, cam kapı ve iç mekânlarında camdan yapılan uygulamalardır. Direk kum filmi üzerine basılabildiği için iç mekânı gizlemek, doku ve desen eklemek için uygun bir seçimdir.

Cam Kaplama Folyosunu Nasıl Uygulanır?

Kumlu folyo dekoratif cam üzerine yapıştırılan bir folyo dur.. Cam duvarları dışarıdan veya içeriden süslemek için kullanılır. Birkaç renk seçeneği olmasına rağmen gri kullanımı yaygındır.

Kumlama Folyo Kaplama Sancaktepe (buzlu Folyo Kaplama)

Ucuz ve hızlı uygulama imkanı sunan dükkan ve mağazaların dış görünüşünü anında değiştiren bir üründür. Kumlu cam folyosu Sancaktepe ve çevresinde oldukça uygun fiyat politikası ve özel bir işlem ile No1reklam ekibi tarafından uygulanmaktadır. Bir iş alanında kişisel bir alan oluşturmak, güvenilirlik oluşturmak için önemlidir.

Cam üzerine uygulanan kumlu folyo belirli bir bölgenin logosu ya da amblemi ile kişiye özel hale getirilebilir ve çeşitli desenlerle zenginleştirilebilir. Kumlanmış cam filmi, istek ve düşüncenize bağlı olarak zevkinize göre çok ince detaylı tasarlanabilir.

Dekorasyon amacı ile kullanılan kumlu folyolar, tüm istek ve önerilerinizi hızlı ve şık bir şekilde yerine getiren bir hizmet olup, size parlak renkler ve görsel olarak en eşsiz güzelliği sunuyoruz. Bizimle iletişime geçin ve estetik tasarıma sahip bu güzel buzlu cam folyosu elde etmiş olursunuz.

Mat cam filmi uzmanlarımızla birlikte, sektördeki en kaliteli ve şık görüntüyü size sunmak için tüm proje taleplerinize hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Kaliteli hizmet için buzlu cam referans kitaplarımıza başvurabilir ve bizimle işbirliği yapabilirsiniz.

Cam Üzerine Kumlama Film Uygulaması

Cama buzlu bir görünüm veren bir kum püskürtme filmi uygulanır. Reklam ürünleri arasında protik ve uygun fiyatlı bir üründür. Reklamcılık alanında en popüler ve saygın durumlardan biri de kumlu folyo uygulamasıdır.

Genellikle ofis bölmelerinin veya belirli cam kapılara rahatlıkla uygulanabilir. Kumlu cam üzeri folyo uygulanırken olası tüm hatalar açıkça belli olur. Bu nedenle işin çok hassas bir şekilde yapılması ve işçinin deneyimli ve kalifiye olması gerekir.

Bazı uygulamalarda kullanılan yapıştırma aletlerinden “RAKLE” cam uygulamaları için özel olarak tasarlanmış “KEÇE RAKLE “ değil ise folyo çizilebilir. Bu çizikler yakında bakıldığında veya güneç yansımalarında belli olur.

Dikkatli bir uygulama için profesyonel bir ekip gerekir. Uzun yılardır. Sancaktepe ve civar ilçelerde çeşitli dükkan ve mağazalara kumlu folyo uygulaması yaptık, Dilerseniz sizin firmanızın da çözüm ortağı olabilir.

Cam Üzerine Özel Desenli Folyo Kesim 

Kumlu folyonun bazı özellikleri vardır bunlardan biride 80-90 mikron kalınlığında olmasıdır. Isıtılarak uygulamak yerine geniş folyo uygulama alanları için ıslatılarak uygulanır. Cam üzerine uygulama yapılırken kullanılan ürünlerin kalitesi folyonun kaliteli görünmesini sağlar.

Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Dükkân ve mağazaların dekoratif bir görünüm kazandırmanın en uygun yolu kumlama ve buzlu cam folyosu kaplamaktadır.

 Filmin ( kumlu folyo ) uygulaması için öncelikle, Vektör formatında Çizilmiş şekiller, logolar veya çizgiler makine kesiminden sonra cama uygulanır. Kimi zaman müşterilerimiz düz kumlu folyo kapması da istemektedir. Önemli olan bu süreçte müşterimizin ne istediği ve o istediği tasarımın cam üzerinde nasıl durduğudur.

KUMLAMA FOLYO KAPLAMA SANCAKTEPE (BUZLU FOLYO KAPLAMA)
Genellikle ofis dekorasyonu için kullanılan, ofis camlarına takılan kişi ve ürünleri soldurmayan bir üründür.
13.01.2023
97
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?