Pleksi Harf Yapımı

Pleksi Harf Yapımı
Pleksi Harf Yapımı

Günümüzde Pleksi Harf Yapımı görsel olarak etkileyici ve dayanıklı olduğu için birçok işletme ve şahıs tarafından reklam amaçlı kullanılmaktadır. Bu harfler genellikle polikarbonat veya pleksi gibi gibi son derece şeffaf veya renkli malzemelerden yapılır.

Işıklı pleksi kutu harf yapımı genellikle lazer kesim teknolojisi kullanılarak yapılır. Bu teknik sayesinde harfler çeşitli şekillerde kesilebilir ve ince bir şekilde bitirilebilir. Ayrıca bu yöntemle üretilen harflerin kalitesi oldukça yüksektir. Kenar kesimler tırtıklı olmaz italyan harf yapımı için ideal bir iş ortaya çıkar.

Pleksi harf yapımı, güzel bir şekilde sergilenmesi için tasarlanmıştır. Bu pleks harfler genellikle şeffaf veya parlak renklerde yapılır ve harflerin arka planındaki aydınlatma sistemine göre tasarlanır.

Not: pleksi harflerde kullanılan renkler kurumsal renklerinize en yakın renklerden seçilebilir. Kurumsal kimliğinizi bize gönderin biz rall ve pantone kataloglarından gerekli renkleri seçip size örnek bir data çalışalım…

Işıklı Pleksi Kutu Harf Fiyatları

Plexi Kutu harfleri reklam amaçlı kullanmaktadır. kaliteli ürünlerin bir araya getirilmesi neticesinde uzun yıllar dayanıklı bir Işıklı kutu harf elde edilir.

Pleksi kutu harf imalat fiyatları, üretim malzemesi ve harf boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, daha büyük olan ve ayrıntılı işlem gerektiren harfler, küçük ve basit harflerden daha pahalıya mal olabilir.

Detaylı fiyat almak için mutlaka müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

TELEFON İLETİŞİM

Ayrıca harf rengi ve aydınlatma sistemine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Plesi Kutu Harf Yapımı, bu harfleri hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için tasarlanmıştır. Bu makineler genellikle lazer kesim teknolojisi kullanılarak üretilir ve harfleri çeşitli şekillerde kesebilir.

Pleksi kutu harf fiyatları boyutuna, detayına ve rengine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, daha büyük olan ve ayrıntılı işlem gerektiren harfler, küçük ve basit harflerden daha pahalıya mal olabilir. Ayrıca harf rengi ve aydınlatma sistemine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Hizmetlerimiz
  • Alüminyum ışıklı kutu harf
  • Alüminyum ışıksız kutu harf
  • Alüminyum en direk aydınlatma ( arkadan huzme ışıklı )
  • ışıklı pleksi kutu harf
  • ışıksız kutu harf
  • paslanmaz kutu harf
Foto Galeri

Pleksi kutu harf imalatı bu harflerin üretim süreci olarak tanımlanır. Bu süreçte harfler tasarlanır ve ardından lazer kesim teknikleri kullanılarak üretilir. Bu teknik sayesinde harfler çeşitli şekillerde kesilebilir ve ortaya çıkan ışıklı harfler gece karanlığında bile kurumsalınızı çok iyi aydınlatır.

Pleksi Kutu Harf Tabelaları No1Reklamın ilgili birimleri tarafından detaylı analizi yapılır. Bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için iletişim kurmanız gerekmektedir.

Pleksi Kutu Tabela

İstanbul’da reklamı doğru ürünler ile müşteriye sunmak çok önemlidir.. Piyasada birbiriyle yarışan bu kadar çok tabela ve açık hava reklamları varken, çalışmanızın gözden kaçmadığından emin olmanız önemlidir.

Pleksi kutu tabela, müşterilerinizin dikkatini çekmenin ve bulmalarına yardımcı olmanın mükemmel bir yoludur. Şirketinizin veya ürününüzün adını gece gündüz sunmak, şık bir marka oluşturmanın kesin bir yoludur.

En kolay yol, işletme adınızı veya sloganın doğru ürünler kullanılarak tanıtılmasıdır. Örneğin Neon harfler, parlayan tabelalar ve daha fazlası…

Bu tabelalar arasında en çok fabrikaların tercih ettiği ürün pleksiglas kutu harfler olarak adlandırılır. Gece gündüz parlayan özel plastik ve metal harflerdir. Bu işaretler dünyanın her yerindeki çatılarda ve vitrinlerde görülebilir. işletmeniz hakkında benzersiz bir bakış açısı sunar.

Pleksi Harf Yapımı

Pleksi Harf Yapımı oluşturulduktan sonra iç aydınlatma yapıldı ve ardından şeffaf akrilik yüzey cepheye montajlandı. Akrilik yüzeyler her renkte yapılabilir. Yazı tipi ve renk ayarları, markanızı tanıtan metni özelleştirmenizi sağlar.

Rakiplerinizin bir adım önünde yer almak için çeşitli tabela modellerini size sunuyoruz.

Önden Aydınlatmalı Pleksi Harfler – Pleksi harflerin arkası ve yanları akrilik kaplama ile boyanmıştır. Akrilik yüzey, harfleri ortaya çıkarmak için LED ışıklar veya neon ışıklar ile aydınlatılır.

Neon ışıklar genellikle eski yazıların klasik görünümü için kullanılır.

NEON IŞIKLI KUTU HARFLER,Bu pleksiglas harfler, yanlarda ve ön kısımda pleksiglas tüpler kullanır.

Pleksi kolay ve şekillendirilebilir bir ürün olduğu için reklam sektöründe sıklıkla kullanılır. polikarbonat malzemeden üretilmiş bir plastiktir. Çok yüksek mukavemeti nedeniyle bu malzeme çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Özellikle stantlar, reklam tabelaları ve ürün teşhirleri için uygundur.

Pleksiglas Ön Alın Işıklı Krom Harf

Günümüzde birçok işletme ve şahıs reklam için pleksiglas ile krom harfleri kullanmaktadır. Harfler pleksiglas malzemeden üretilmiş olup krom kaplama ile kaplanmıştır. Bu sayede harfler parlak ve iddialı bir görünüm kazanır.

Pleksiglasın özellikleri arasında son derece yüksek mukavemet, şeffaflık, aşınma direnci ve su geçirmezlik önemli rol oynamaktadır. Bu özelliklerinden dolayı pleksiglas fuar standları, reklam tabelaları ve ürün teşhirleri gibi kullanımlar için idealdir.

Parlayan krom harfler harf fonunda bulunan ışıklandırma sistemi sayesinde daha net görülebilen harflerdir. Bu harfler genellikle geceleri veya az ışıklı ortamlarda daha etkileyici bir görünüm sağlar.

Krom pleksi, pleksiglas malzemesine krom kaplama uygulanarak üretilen bir üründür.

Soru Cevap
Pleksi kabartma tabela

Pleksiglas kabartmalı tabelalar, kabartma işlemi kullanılarak işlenen polikarbonat malzemeden yapılmış reklam tabelalarıdır. Birçok fabrika ve firma, görsel olarak çarpıcı ve dayanıklı oldukları için bu tabelayı kullanır.

Pleksiglas tabela nedir sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse polikarbonat malzemeden üretilen ve farklı amaçlarla kullanılan reklam tabelaları olarak tanımlanabilir.

Pleksi kutu harf makinesi

Pleksiglass kutu harf makinası polikarbonat malzemeden reklam yazısı üretiminde kullanılan makinadır.

Bu makine, harflerin çeşitli istenen ebatlarda kesilmesine ve lazer kesim teknolojisi ile detaylı olarak büküm noktaları çizer. Pleksiglas kutu harf makinesi sayesinde tabela üretimi hızlandırılır ve kalite artırılır.

Küçük pleksi harfler daha küçük boyutlarda ve sade tasarımlarda yapılan pleksi harflerdir. Bu kutu harfler genellikle özel amaçlar için kullanılır

Pleksi harf nasıl yapılır sorusunun kısa cevabı harfler ham maddesi plastiktir. Plaka şeklinde ürün üretilir ve harfler cnc de kesilir. Yanakları dönülür. alt tabla alüminyum dan yapılır. Işıklı led teknoloji sayesinde karanlık ortamlarda bile firmanızın kurumsalını yansıtır.

Bu yöntem sayesinde harfleri çeşitli şekillerde kesmek ve detaylı olarak işlemek mümkündür. bu harflerin üretim süreci olarak tanımlanır.

Işıklı Pleksi Kutu Harf fiyatları

Işıklı pleksiglas kutu harf, ham madesi plastiktir. Reklam malzemesi üretilen ve aydınlatma sistemi ile donatılmış bir üründür. Günümüzde birçok şirket ve kişi bu ışıklı pleksi kutu harf kullanmaktadır. Işıklı pleksiglas harfler gece veya loş ışıklı ortamlarda daha net görülebilir. ve daha etkileyicidirler.

Işıklı pleksiglas harf fiyatları, bu harflerin üretim maliyetleri ve işçilik maliyetlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatları harflerin boyutuna, tasarımına ve aydınlatma sistemlerinin detaylarına göre değişiklik gösterebilir.
tam anlamı ile bilgi almak için no1reklam ekibi ile iletişime geçmek gerekir. Bu ayrıntılı bir iş tir ve keşif yapılmadan fiyat analizi yapmak doğru olmayacaktır.

Bu kutu harfler genellikle şeffaf veya parlak renklerde yapılır ve harflerin arka planının aydınlatma sistemlerine vardır.

Plexi Kutu Harf Yapımı

kutu harf imalatı, polikarbonat malzemeden reklam harflerinin yapılması işlemi olarak tanımlanır. Harfler lazer kesim teknolojisi kullanılarak tasarlanır ve üretilir. Bu teknik sayesinde çeşitli şekillerdeki harfleri kesmek ve detaylı bir şekilde düzenlemek mümkündür. Bu harflerin üretim sürecine pleksi kutu harf üretimi denir. Harfler, lazer kesim teknolojisi kullanılarak tasarlandı ve üretildi.

Bu teknik sayesinde çeşitli şekillerdeki harfleri kesmek ve detaylandırmak mümkündür. Pleksiglas kutu yazı makinesi, polikarbonat malzemeden reklam harf yapmak için kullanılan makinedir.

Pleksiglas kutu etiketleme makinesi sayesinde kutu harf üretimi hızlandırılır ve kalite artırılır. Kutu harf imalatı, polikarbonat malzemeden reklam tabelası yapma işlemi olarak tanımlanır.

Pleksiglas Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Pleksiglas ( Pleksi Harf Yapımı ) hafif yapılı, kolay işlenebilen, delikli, renkli, renksiz, şeffaf, farklı ebat ve ölçülerde bulunan plastik bir malzemedir.

Bıçak veya makine ile kesilir. Çok düzgün ve sağlam bir malzeme olduğu için keserken dikkatli olunmalıdır.

Keskin kenarları yoktur ve zarar vermez. Yüksek sıcaklıkta kolayca kalıplanır.

Difüzörlü Pleksi veya difüzörsüz Pleksi olarak mevcuttur. Difüzörün pleksiglasından gelen ışığın levha boyunca eşit olarak dağılmasını sağlayan yüksek teknoloji akrilik levhadır.

Pleksi Harf Tabela Nasıl Yapılmıştır

Öncelikle bu zor ve sabırlı bir iş, öncelikle CNC ile kesilebilen bir işimiz olması gerekiyor.

kullanacağımız pleksiglas miktarını, ardından pleksiglas için kullanacağımız proje boyutunu belirliyoruz.

Dekota kullanmanın amacı ledleri dekotaya takıp zemine yapıştırmak ve pleksiglassımız gibi malzemeyi sağlamlaştırmaktır.

Pleksiglas kutu harf yapmak için hangi malzemeler gereklidir?

Pleksi Harf Yapımı, dekota, ısı tabancası, bol yapıştırıcı, çift taraflı bant, silikon, bol vida, maket bıçağı, el matkabı, uzun kalın ve esnek teller veya teller, zımpara kağıdı, lehim, lehim teli, kablolar, elektrik bandı.

Yaptığımız işe göre pleksiglası ve yakayı CNC veya lazer makine ile kesmek zorunda kalıyoruz. Pleksiglasımızı temiz ve saf bir yere yüzü aşağı gelecek şekilde koymamız gerekiyor. Pleksiglasımızı çevirmek için jelatini pleksiglas yüzeyinden çıkarıyoruz.

Ön yan panelleri dikey olarak aldığımız yapıştırıcı ile yapıştırdık ve ardından harflerimizin boyutuna ve şekline göre mikayı ısı tabancası ile yumuşattık ama çok fazla yumuşatmak doğru değil çünkü kırarsanız şekli bozuluyor. pleksiglas eğilebilir, kesimine uymayabilir ve sorun çıkarabilir.

Pleksi Kutu Harf Üretimi Pleksi Kutu Harf Üretimi

Pleksiglas’ımızı yavaş ve dikkatli bir şekilde, acele etmeden ve istenilen şekle geldiğinde tutkalla sabitleyerek ısıtıp çeviriyoruz.

Bu yapıştırıcı işinize yaramaz, Plex’i yapıştırmak için güçlü özel bir yapıştırıcı kullanılır.

Harflerimizi numaralandırmayı bitirdikten sonra, yanıp sönen harflerin üzerine dekoderimizi yerleştirerek, herhangi bir parçanın sığıp sığmadığını kontrol ediyoruz.

Ledler dizildikten sonra tüm oynatma işini biz hallediyoruz ledlerin arkası yapışkanlı değilse çift taraflı bant ile alt kısmına yapıştırıyoruz ledin telleri hava ise toplayıp kullanıyoruz silikonla sabitlemek için.

Bu, çektiğimiz kabloların ışıkları açtığımızda pleksiglasımıza gölge düşürmesini önlemek içindir. Kestiğimiz yere küçük bir delik açıyoruz ve bu delikten LED’imize güç verdiğimiz kablomuzu asıyoruz.

ışıklı kutu harfin kapağını kapatıyoruz ve mümkünse görünmeyen kısma birkaç delik açıp kesiğin üzerine ince uçlu matkapla tutturuyoruz ardından parçaya vida takıp kesiği mika ile birleştiriyoruz.

pleksi kutu harf tabelalar

PLEKSİ KUTU HARF TABELA (PLEKSİGLAS TABELA)

Örnek olay incelemesi ↗

Pleksiglas Kutu Harf

Pleksi Harf Yapımı, etkileyici olmaları nedeniyle artık birçok işletme ve fabrika tarafından açık hava reklamlarında kullanılmaktadır. Bu harfler genellikle cnc ve lazerle kesilir ve çeşitli şekillerde bükülür ve kesilir. Ayrıca bu yöntemle üretilen harflerin kalitesi oldukça yüksektir.

Pleksi kutu harf yapımı bu harflerin yapılma işlemi olarak tanımlanır. Bu süreçte harfler tasarlanır ve ardından lazer kesim teknikleri kullanılarak üretilir. Bu teknik sayesinde harfler çeşitli şekillerde kesilebilir ve ince bir şekilde bitirilebilir.

Pleksiglas kutu yapımı, pleksiglas malzemelerin çeşitli amaçlarla kutu yapmak için kullanılması üretim sürecini ifade eder. Bu kutular özellikle fuar stantları, reklam tabelaları ve ürün teşhirleri gibi kullanımlar için uygundur.

sosyal medya hesaplarımızı takip etmek için…

Pleksi kutu harf imalatı bu harflerin üretim süreci olarak tanımlanır. Bu süreçte harfler tasarlanır ve ardından lazer kesim teknikleri kullanılarak üretilir. Bu teknik sayesinde harfler çeşitli şekillerde kesilebilir ve ince bir şekilde bitirilebilir.

Pleksi Harf Yapımı
Pleksi Harf Yapımı ise bu harfleri güzel bir şekilde sergilemek için tasarlanmıştır. Bu kutular genellikle şeffaf veya parlak renklerde yapılır ve harflerin arka planındaki aydınlatma sistemine göre tasarlanır. Işık, tabelanın arkasındaki duvara yansıtılarak belirgin bir neon etkisi yaratılır. Önden ve Arkadan Aydınlatmalı kutu harfler arkadan aydınlatmalı çerçeveli harfleri bir patlama efektiyle birleştirir. Bu şeffaf kutu harfler pleksiglas ve akrilikten yapılmıştır. Aynı anda akrilik yüzeyi aydınlatırlar ve tabelanın arkasındaki duvarı yansıtırlar.
01.01.2023
124
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?