Dudullu Tabela Çeşitleri

Tabela Çeşitleri
Dudullu Tabela Çeşitleri

İhtiyaç duyduğunuz anda en çok tercih edilen tabela çeşitlerini bilmeniz ve doğru karar verebilmeniz adına oldukça önemlidir. Dudullu tabela çeşitleri olarak siz değerli müşterilerimizin hizmet verdiklerini alanda kendilerini en iyi yansıtan tabelalar için çalışmalarını çok yönlü geliştirmekte ve hemen hemen her kurum ve kuruluşa özgü farklı tasarımlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

No1Reklam olarak Dudullu, Ümraniye ve civar ilçelerde reklam ve tabela konusuna destek vermekteyiz.

Müşterilerimize özel olarak tasarladığımız yaratıcı, uzun yıllar güvenle kullanabilecekleri reklam tabelaları için kurulduğumuz günden bu yana en iyi hizmeti vermenin ve bu hizmeti sınırlarımızı aşarak Türkiye’nin her yerine kısa sürede taşıyabiliyor olmanın gururunu da yaşamaktayız.

Dudullu Tabela Çeşitleri ve Özellikleri

Tabelalar, işletmelerin veya kurumların reklamını çekici bir şekilde yapmak için sıklıkla kullanılan araçlardan biridir. Tabelalar, firmanın logosunu, adını ve hizmetlerini yansıtan çeşitli malzemelerden yapılmış etiketlerdir. Dudullu Merkezi Camii gibi yerler de dahil olmak üzere işyerlerinde, mağazalarda, hastanelerde, okullarda ve hatta evlerde farklı tabelalar kullanılabiliyor.

No1 Reklam Tabelaları müşterilerine en kaliteli tabela hizmetlerini sunmaktadır.

No1Reklam Tabela, farklı malzemelerden birçok tabela seçeneği sunar ve iş ihtiyaçlarınıza uygun tabelalar tasarlar. Metal tabelalar genellikle alüminyum veya çelik gibi dayanıklı malzemelerden yapılır ve işletmenizin belirgin bir şekilde reklamını yapmanın harika bir yoludur. Metal tabelalar dayanıklı ve güçlüdür.

Pleksiglas tabelalar dayanıklı akrilik malzemeden üretilir. Bu malzeme yüksek kaliteli, şeffaf ve göz alıcı bir görünüm sunar. Pleksiglas tabelalar özellikle ışıklı tabelalar için uygundur.

Metal Tabela Çeşitleri , pleksiglas veya akrilik gibi malzemelerden yapılmış üç boyutlu harflerle kutu harfler firmanızın logosunu veya adını gösterir. Bu işaretler genellikle aydınlatılır ve geceleri ve hatta düşük ışıkta okunabilir.

Akrilik tabelalar şeffaf plastikten üretilmiş olup özellikle iç mekanlarda kullanıma uygundur. Akrilik tabelalar birinci sınıf bir görünüm ve harika bir estetik çekicilik sunar. Dudullu Merkezi Camii, civarı en işlek yerlerinden biridir. Genellikle dış mekanlarda kullanılan dayanıklı bir malzeme levhası kullanabilir. Metal tabela, kutu tabela veya pleksiglas en uygun seçenekler olabilir.

işletmenizi veya tesisinizi tanıtmak için doğru tabela seçimini yapmak önemlidir. No1Reklam Tabela üretim ve montaj yapan bir firmadır, işletmenizin ihtiyacına göre özel modeller sunan işletmenizin reklamını yapmak için en uygun tabela seçeneğidir.

Telefon İletişim
Galeri

Kompozit Tabela Çeşitleri

Kompozit tabela çeşitleri içerisinde birçok tabela türünü barındıran özel tabelalar arasındadır. Kompozit adı verilen malzemeler ile oluşturulan tabela çeşitleri ısıya ve neme de oldukça dayanıklıdır. Kompozit malzeme türlerinde metalden hafif, aşınma ve diğer olumsuz durumlara karşı dirençli son derece dayanıklı ve oldukça da gösterişli olmaları ile bilinmektedir.

Pleksi Tabela Çeşitleri

Dudullu tabela çeşitleri arasında özellikle son birkaç yıldır oldukça fazla rağbet gören bir diğer tabela çeşidimiz pleksi tabela çeşitleri olmaktadır.

Çok fazla tercih edilmesindeki ana sebep şeffaf görünümlü olması, sert plastikten yapılmasından dolayı ışık geçirgenliğine de sahip olmasını söyleyebiliriz.

Oldukça şık bir görünümü olan bu tabela çeşidimiz led ışıklı pleksiglas tabela çeşitti ile birçok firmanın neredeyse ilk ve vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır.

Işıksız Basit Tabela Çeşitleri

Yaşadığımız enerji krizleri ve faturaların fazla gelmesinden şikâyetçi olan birçok müşterimiz düşük maliyetli ve tasarruflu olması açısından ışıksız basit tabela modellerimizi tercih etmektedir.

Uzun yıllar paslanmayan, ısıya ve soğuğa karşı dayanıklı olan bu modellerimizde kişiye özel tasarımlar ile farklılaştırılmakta ve güvenle kullanılmaktadır.

Işıklı Tabela Çeşitleri

En çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alan ışıklı tabela modellerimiz tabela tasarımlarına önem veren müşterilerimiz için özenle hazırlanmaktadır.

Işıklı tabelalar, işletmelerin geceleri görülmesine ve reklamlarının yapılmasına yardımcı olan önemli bir reklam aracıdır. Dudullu gibi trafiğin yoğun olduğu bir bölgede girişimciler işlerini daha cazip hale getirmek için Dudullu tabela üreticilerinden farklı ışıklı tabela çeşitleri tercih edebilirler. İşte çift ışıklı ve ışıksız tabelalar hakkında bilmeniz gerekenler:

Işıklı tabelalar gece ve karanlıkta dikkat çekmek için kullanılır. LED ışıklı tabelalar, neon ışıklı tabelalar, ışıklı kutu harfli tabelalar ve neon efektli pleksiglas tabelalar, Dudullu iş tesislerinin vitrinlerinde veya dış mekanlarda tavsiye edilen ışıklı tabelalardır.

Bu tür tabelalar marka bilinirliğini artırarak işletmelerin müşterilerin gözünde dikkat çekmesini sağlar. Işıksız tabelalar, işletmelerin hem gündüz hem de dış mekanlarda fark edilmesini sağlar.

Telefon İletişim
Dudullu Dükkan Tabela Tasarımları

DÜKKAN TABELA TASARIMI

Örnek olay incelemesi ↗

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki ya da üç boyutlu olarak da üretimlerini gerçekleştirdiniz kutu harf tabela modellerimizde özel olarak yazı stili ve ışıklandırması yapılmaktadır.

Dudullu popüler ışıksız tabela çeşitleri arasında ahşap tabela, pleksiglas, cam tabela ve metal tabela gibi farklı seçenekler yer alıyor. Işıklı tabelalar işletmenize profesyonel bir imaj kazandırır ve marka bilinirliğini artırır.

İşletmeniz için karalama tabelaları yapmak istiyorsanız, bölgede birçok tabelacı var. Bu üreticiler işletmeniz için en uygun tabela tasarımı ve malzemesini belirleyerek işletmenizin tanıtımında etkin rol oynamalarını sağlar. Ayrıca, örneğin tabelaların montajı ve bakımı konusunda size yardımcı olurlar.

Totem Tabela Çeşitleri

Dudullu tabela çeşitleri içerisinde yaygın olarak kullanılan totem tabela çeşitlerinde ise genelde yol güzergâhı üzerinde işletmeleri bulunan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Maliyet olarak diğer tabela çeşitlerine oranla biraz daha yüksek olmasına rağmen farklılığı arttırmasının yanında oldukça kullanışlıdır.

Totem tabelalar, müşterilerin dikkatini çekmek için kullanılan, genellikle işletmelerin girişine veya göze çarpan bir yere konulan dikey tabelalardır. Bu tür işaretler, marka bilinirliğini artırmak ve işletmenizi tanıtmak için etkili bir reklam aracıdır. Tam karakter seçimi hakkında bilmeniz gerekenler:

Dış Mekan Ürün Tabelaları

Dış mekan ürün tabelaları genellikle işletmelerin girişlerinde veya giriş çıkışlarında kullanılmaktadır. Bu tür tabelalar genellikle metal, alüminyum veya çelikten yapılır ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Hem ışıklı hem de ışıksız dış mekan tabelaları sıklıkla mevcuttur.

İç Mekan Totem tabelaları alışveriş merkezleri, pazar yerleri, ofisler ve diğer kapalı mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu tip tabelalar genellikle ahşap, pleksiglas, cam veya metalden yapılır ve genellikle ışıksızdır.

Yönlü Totem İşaretleri

Yönlü totem işaretleri, müşterileri işletme içinde veya dışında doğru yere yönlendirmek için kullanılır. Bu tür işaretler, müşterilerin dikkatini çeken ve doğru yönlendirmeyi sağlayan işletmenin çeşitli noktalarına yerleştirilir. Yönlü düz tabelalar genellikle iç mekanlarda kullanılır ve ışıklı seçenekleri yoktur.

Geleneksel Totem Tabelaları

Geleneksel Totem tabelaları genellikle ahşaptan yapılır ve doğal bir görünüme sahiptir. Bu tür tabelalar genellikle restoranlarda, otellerde, tatil köylerinde ve diğer cazibe merkezlerinde kullanılır.

Her türlü tabela, iş tanıtımı için önemli bir reklam aracıdır. Dış mekan kurumsal tabelaları genellikle dayanıklı malzemelerden yapılır ve hem ışıklı hem de ışıksız seçeneklere sahipken, iç mekan kurumsal tabelaları genellikle iç mekanlarda kullanılır ve genellikle ışıklı seçeneklere sahip değildir. Oryantasyon toplam işaretleri, müşterileri doğru bir şekilde yönlendirmek için kullanılır.

Polikarbon Tabela Çeşitleri

Polikarbon olarak üretilen tabela çeşitlerimiz ışık geçirgenliğine sahip oldukları gibi yarı saydam olarak da üretilmektedir. Metal, alüminyum gibi farklı materyaller kullanılarak hafif ve sert plastik tarzında bir malzemeler ile üretilmektedir. Uygun maliyet isteyen müşterilerimize özel olarak tasarımlarımız mevcuttur.

Gravür Tabela Çeşitleri

Dudullu tabela çeşitleri içerisinde çok fazla tercih edilen gravür tabelalar, şık bir görsellik sunması amacı ile dikkat çekmektedir. Bu tabelalar firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Lazer kesimle cam malzeme oyulmakta ve şık bir görünüm elde edilmektedir.

İç mekân ve tabela levhalarında rastladığımız bu modelin örneklerini müşteri destek hattımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Tabela çeşitlerimiz elbette ki bu modeller ile sınırlı kalmamaktadır firmamız bünyesinde üretimleri özenle gerçekleştirilen birçok tabela çeşitti daha bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını sizler için şöyle sıralayabiliriz;

  • Vinil germe tabela modelleri
  • Fener tabela modelleri
  • Alüminyum tabela modelleri

Şirketinize ve markanıza daha fazla farkındalık kazandırmak amacı ile yıllardır bu alanda hizmet veren profesyonel kadromuzun tecrübelerinden faydalanmak için hemen iletişim kanallarımızı kullanınız.

Tabela Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmalar için tabelalar müşteriler üzerinde ilk izlenimi oluşturan ve firma tanıtımında önemli rol oynayan araçlardan biridir. İyi bir tabela tasarımı, işletmenizin profesyonel ve güvenilir olduğunu gösterirken hedef kitlenizde unutulmaz bir izlenim bırakabilir. Bu nedenle tabela tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. İşte estetik tasarım, okunaklı yazı tipi, renk seçimi ve Dudullu Nato Yolu Caddesi gibi sitede dikkat edilmesi gereken önemli noktalar.

İyi bir tabela tasarımı estetik açıdan çekici olmalıdır. tabela firmanızın imajını yansıtmalı ve müşterilerin ilgisini çekmelidir. Bunun için sade ve anlaşılır bir tasarım tercih edebilirsiniz.

İşaretin yazı tipi okunaklı olmalıdır. Okunabilir bir yazı tipi ile müşteriler, etiketinizin mesajını hızlı ve kolay bir şekilde anlayabilir. İdeal yazı tipi işletmeniz için alakalı ve anlaşılır olmalıdır.

Tabela renk seçimi marka kişiliğinizi yansıtmalı ve mesajınızı vurgulamalıdır. Uygun renkler, tabelayı estetik açıdan çekici kılar. Firmanızın amacına uygun renkleri kullanarak müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Tabelanın konumu, tasarımında önemli bir etkendir. Dudullu Nato Yolu Caddesi gibi yoğun bir bölgede tabela tasarımı daha belirgin ve dikkat çekici olmalıdır. Bu nedenle, tabelaların boyutu, aydınlatması ve konumu dikkatli bir şekilde planlanmalıdır.

Bu nedenle estetik tasarım, okunaklı font, renk seçimi ve yerleşim tabela tasarımında önemli faktörlerdir. Tabela, işletmenizin yüzüdür ve markanızın kişiliğini yansıtır ve müşterileriniz üzerinde ilk izlenim yaratır.

Telefon İletişim

Dudullu Tabelacı ve Reklamcı

Dudulluda dükkan ve fabrikaların, ihtiyaçlarına göre tabela ve reklam çözümleri sunmaktadır. Bu şirketler, bir şirketin marka bilinirliğini artırmak, tanıtımını yapmak, müşteri çekmek ve satışlarını artırmak için çeşitli tabela ve reklam çözümleri sunar.

Tabela şirketleri, iş ihtiyaçlarına uygun tabela tasarımları sunar. Bu modeller firmanın marka kimliğine uygun olarak tasarlanmakta ve müşterilerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmaktadır.

reklam ve tabela firmaları, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı malzemelerden tabela yapmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre metal tabela, pleksiglas tabela, kutu harf tabela, akrilik tabela gibi çeşitli tabelalar yapılmaktadır.

Tabela firmaları, firmaların ihtiyacına göre ışıklı veya ışıksız tabela imalatı yapmaktadır. Işıklı tabelalar, işletmelerin geceleri dikkat çekmesine ve marka bilinirliğini artırmasına yardımcı olur.

Dudullu da Tabela Bakım ve Onarımı

Dudullu ‘da tabelaların bakım ve onarımı firmaların tabela kalitesini koruması ve müşteride profesyonel bir izlenim bırakması için çok önemlidir. Tabelalar dış etkenlerin de etkisiyle zamanla yıpranabilir, zarar görebilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle tabelaların bakım ve onarımı firmalar için uzun vadeli önemli bir yatırımdır.

Temizlik ve bakım

tabelanın bakımının en önemli kısımlarından biri düzenli temizliktir. tabela üzerinde biriken kir, toz ve diğer kalıntılar, TABELA üzerinde kötü bir görüntü oluşturarak metinlerin okunmasını zorlaştırabilir. Temizlik, etiket malzemesine ve kullanılan renklere zarar vermeden profesyonelce yapılmalıdır.

Kusurların ve hasarların onarımı

Tabelalar dış ve çevresel etkenlere maruz kaldığı için zamanla arızalar ve hasarlar oluşabilmektedir. Kusurlar ve hasar, etiketin çalışmamasına ve görsel olarak kötü görünmesine neden olabilir. Bu nedenle hatalar ve hasarlar hızlı bir şekilde bulunmalı ve profesyonelce onarılmalıdır.

Yenileme ve değişim

tabelanın zamanla kaybolur. Bu durumda, yeni bir görünüm vermek için etiketler güncellenebilir veya değiştirilebilir. Temel onarım ve değiştirme işlemleri etiket malzemesine ve renklerine zarar vermeden profesyonelce yapılmalıdır.

Tabela Montaj

Tabelanın yeni bir yere taşınması veya yeniden kurulması gerekiyorsa bu da profesyonelce yapılmalıdır. Tabelalar yeniden kurulurken, konumu, aydınlatması ve yazı tipi gibi faktörler dikkate alınarak doğru yerleştirilmelidir.

sosyal medya hesaplarımıza erişim için…

Bu nedenle Dudullu da tabela bakım ve onarımı firmaların tabelalarının kalitesini ve profesyonel görünümünü korumaları için son derece önemlidir. Tabela bakım ve onarımı işletmeler için uzun vadeli önemli bir yatırımdır ve profesyonelce yapılmalıdır.

Tabela Çeşitleri
Reklam şirketleri, şirketlerin ihtiyaçlarına uygun reklam çözümleri sunar. Bu çözümler firmaların marka bilinirliğini arttırmak, tanıtımını yapmak ve müşteri çekmek için kullanılmaktadır. Diğer hizmetler: Dudullu’da bulunan tabela ve reklam firmaları da müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli hizmetler sunmaktadır. Araç giydirme, afiş ve posterler, dijital baskı, varak kesme ve vitrin düzenlemesi bunlardan bazılarıdır. Bu nedenle Dudullu tabela ve reklam firmaları, firmaların ihtiyaçlarına özel tabela ve reklam çözümleri sunmaktadır. Bu hizmetler firmaların marka bilinirliğini artırması, pazarlaması ve müşteri çekmesi için önemli bir araçtır. İş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış tabela ve reklam çözümleri sunan profesyonel bir şirketle ortaklık yaparak markanızı tanıtabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.
01.04.2023
21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?