Etkinlik

Etkinlik
Etkinlik

Etkinlik Firmanız için düzenleyeceğiniz etkinliklerin planlanması ve kurumunuza uygun güzellikte bir etkinlik planlamak için no1reklam olarak hazırız.  Sunumlar ve canlı eğlence için çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Fabrika alanı veya gerekiyor ise fuar alanları gibi çeşitli alanlara uygun etkinlikler düzenlenmektedir.

Grup rezervasyonları olup olmadığını ve ne kadar büyük olduklarını gibi etkenler etkinliklerin yapısını doğrudan etkiler. Kurumsal etkinliğe ev sahipliği yapmak, süslü elbiseden daha fazlasını gerektirir. Tema, etkinliğinizin tonunu belirler ve davetler, yemekler, müzik ve süslemeler için kurumsalınıza uygun bir ortam oluşturulur.

İlginizi çekebilecek pek çok fikir var. Kararınızı verdikten sonra, seçtiğiniz konuyla ilgili her şeyin bir listesini ekip arkadaşlarımız ile toplantılar neticesinde oluşturulur. Partinize uygulanacak ve sizi yansıtan komset yapılması çok önemlidir.

Dekorasyon ve yer seçimi müşterilerinizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmanın harika bir yolu, bar tezgahları ve orta masalar gibi eşyalar etkinliğe katılacak katılımcıları memnun edecektir.

Seçtiğiniz mekanın türüne bağlı olarak, self-servis veya dış kaynaklı bir catering şirketi kiralamak arasında seçim yapmanız gerekebilir.

Bir Etkinlik Planlaması Nasıl Yapılır?

Etkinliğinizi konuklarınızın gözünden değerlendirin. Çok sayıda konuk bekliyorsanız, birisinin sizi varış ve ayrılış hakkında bilgilendirmeye hazır olduğundan emin olun.

Çok fazla insan olmaması veya soğukta sırada beklememek için beklenmedik bir varış saati ayarlayabilirsiniz.

Etkinlik Fotoğrafçıları cep telefonu ile çekenler çok olacaktır. Ancak etkinliğinizde profesyonel bir fotoğrafçınız olması tavsiye edilir.

Kamera için; Geceleri yakalamak ve kaydetmek için yüksek kaliteli görüntüler. Etkinlik Güvenliği Kurumsal partinizde güvenliğe ihtiyacınız varsa, ev sahibinin güler yüzlü personeli konukların rahat etmesini sağlayacaktır.

Servisi ayarlarken,  personelinizin sayısını hesaplanmalı ve etkinlik sonrası evlerine bırakılması gerekebilir.

İstanbul Etkinlik Düzenleme

İstanbul’da irili ufaklı birçok şirket var ve yılda en 1 defa çeşitli ebatlarda etkinlikler düzenlenmektedir. 

İnsanların ulaşımı için etkinliğin düzenleneceği yerin ulaşımı da kolay olmalıdır.  Gerekli olur diye taksi numaraları ve tren ve otobüsler hakkında bilgi toplamak iyi bir fikirdir.

Etkinlik İçin Bir Ulaşım Planı Yapın

Bu, tüm katılımcıların iletişim bilgilerini bilmek ve daveti gerekiyor ise davetiye bastırmak şirketinizi farklılaştıracaktır.

Herhangi bir neden den dolayı “ B planınız olmalıdır. Geç kalmaya hazırlıklı olun ve No1 reklam olarak birçok etkinliği yönettiğimiz için profesyonel ekibimize güvenin…

Etkinlik yöneticileri size sorması gereken başka bir husus ise; sanatçılar olacak mı?  Etkinlik düzenleyen yöneticiler ile yapılan planın bir kopyasını gönderilir. Böylelikle firma yetkilileri de konu hakkında detaylı olarak bilgilendiler.

Detaylı olarak etkinlik planlarını inceleyiniz. Onaylamak için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.

Bir etkinlik düzenliyorsanız, biletleri pazarlamak ve iş arkadaşlarınıza satmak için öncelikle no1reklam ile iletişime geçiniz. Detaylı bir analiz ve fiyat oluşumu sonrasında bilet fiyatlarının ücreti ortaya çıkacaktır.

Etkinlik Planı Nedir

Etkinlik marka ile hedef kitleyi aynı platform üzerinde yüz yüze getirerek hedef kitle ile marka arasında etkili bir iletişim kurmayı amaçlar. Etkinlik pazarlaması yoluyla markalar, hedef kitleleri üzerinde olumlu bir imaj yaratmayı amaçlar.

Etkinlik pazarlaması, markaların potansiyel müşterilere ulaşmak için sıklıkla kullandığı yöntemlerden biridir.

Etkinlik planlama çok önemli bir konudur çünkü etkinlik pazarlaması, markalara potansiyel müşterilerle doğrudan iletişim kurma fırsatı verir.

Etkinlik Planı Örneği; Açık bir bar servis ederken, menünün kapsamlı ve yüksek karbonhidratlı olduğundan emin olun. Müzik söz konusu olduğunda, birkaç seçeneğiniz vardır: canlı grup DJ veya DJ veya çalma listeleri oluşturun. 

Şarkı söyleyen garsonlardan bar tezgâhlarına, kokteyl partilerinden fotoğraf kabinlerine kadar yüzlerce seçenek var. Konuşmalar ve Ödüller Konuşmalara ve ödüllere ev sahipliği yaparken önceden plan yapın.

Bunu akşamın erken saatlerinde yapmak en iyisidir, Böylece işler çok karmaşık hale gelmez.

“Röportajları ve ödülleri olabildiğince kısa tutun. Uzun, sıkıcı konuşmalar ziyaretçilerin dikkatini dağıtacaktır.

Etkinlik Bütçesi Ayırmak Bütçenizi nasıl ayıracağınıza karar verirken şirketiniz, kültürünüz ve iş arkadaşlarınızın beklentileri için en önemli faktörleri seçin. “Tatiller. Ardından randevuyu teyit etmeniz gerekiyor.

Çok fazla esneklik sağlarlar. Her şey şirket kültürünüze bağlıdır. Tarih belirlemenin hızlı ve kolay bir yolu, herkesin seçebileceği bir başlangıç ​​tarihi olan anket gibi bir şey oluşturmaktır. Tercih ettiğiniz tarihleri ​​öğrenmek ve sayıları görmek için dijital ortamda bir e-posta gönderebilirdiniz.

Yanıt beklemek zorunda kalmamak için e-postanıza LCV tarihini eklediğinizden emin olun ve katılmak için bir randevu seçtikten sonra önceden e-posta göndermeyi unutmayın. Herhangi bir yerde bir etkinlik koordinatörü ile rezervasyon kapasitesi: Mekân, konuk listeniz için doğru boyutta mı? Gibi birçok etkeni düşünmek istemiyorsanız. No1reklam etkinlik planlarınızı detaylı olarak düşünür.

Etkinlik Nedir Tanımı?

Etkinlik nedir ve etkinlik ne anlama gelir? Etkinlik durumu, verimlilik. Faaliyetler, bir şirketin, kurumun belirli bir alandaki faaliyetleri. İç faktörlerin etkisi altında bir organizma tarafından gerçekleştirilen iş durumu.

Eylem ve faaliyetlerin çeşitliliği önemlidir.

Etkin ve etkin olmayan olayların sıralamasına dikkat ederek misafirleri etkileyebilecek olumsuz etkilerin önüne geçebilirsiniz.

Etkinlik Listeleri Oluşturun

Listeler Oluşturun En İyi Şirket Parti Listeleri Planlama sürecini yönetilebilir. Görevlere ayırmakla kalmayacak, aynı zamanda ne kadar ilerlediğinizi ve her görevi tamamlamak için harcadığınız çabayı da takip edebileceksiniz. 

Bir Etkinlik Ekibi Oluşturun Şirketinizin bir etkinlik ekibi yoksa şimdi bir tane oluşturma zamanı. Kuruluş genelinde farklı becerileri organize eden kişileri seçin. No1reklam, bütçe oluşturmaktan davetleri planlamaya ve ardından temizlik yapmaya kadar her konuda yardımcı olabilir.

Birçok insanın kolay işleri vardır ve iyi bir etkinlik ekibi, işleri daha hızlı halletmenize yardımcı olabilir.

Etkinlik için bir bütçe belirleyin. Acil ve önemli bütçelemeyi hemen listenizin başına koymalısınız. Ne zaman para harcayacağınızı bulmak çok önemlidir. 

Kurumsal bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın ne kadar zor ve yorucu olabileceğini çeşitli etkinlikleri yönettiğimiz için farkındayız. Kurumsal Bir Etkinliğe Ev Sahipliği Yapma için detaylı Etkinlik planlama sürecini oluşturmak gerekir.

Odaklanmanıza ve her seferinde harika bir etkinlik sunmanıza yardımcı oluruz.

Deneyim seviyeniz ne olursa olsun, bu kontrol listesi mükemmel kurumsal etkinliği planlamanıza yardımcı olacaktır.

Mümkün olan en kısa sürede başlayın Bir şirket etkinliği planlamak zaman alır ve başkalarından onay gerektirir. Bu yüzden erken plan yapın. “Geçen yılki değerlendirmeler bize sadece meslektaşlarımızdan neler bekleyebileceğimiz konusunda fikir vermekle kalmıyor, aynı zamanda bu yıl neyi daha iyi yapabileceğimiz konusunda da fikir veriyor.

Etkinlik Uygulaması Nedir?

Etkinlik Uygulaması kongreler ve daha fazlası için son dakika etkinlik bilgileri hakkında anlık bildirimlerle kullanıcıları bilgilendirir.

Bazıları da uygulama üzerinden bilet satabilir. Kısacası, etkinlik detaylarından haberdar olmak ve takip etmek istediğinizde no1reklam bilgi almanız gerekir. Sanatçılar, topluluklar ve endüstriler için etkinlikler düzenliyoruz. 

Etkinlik hangi tarihlerin uygun olduğunu öğrenmek için mekânla iletişime geçin.  Etkinliğin ana konuşmacısını belirleyin.

Etkinliğinize ilgi çekici açılış konuşmacıları, toplantı sahipleri ve daha fazlasını getirin.  Ana konuşmacıları bulmak için ekibinizi veya ekibinizin ağını kullanın.

Bütçeleme Planınızın ne kadara mal olacağını öğrenin ve bunun için nasıl ödeme yapacağınıza karar verin. Kayıt ücretlerinden, katılımcılardan, sponsorlardan ve diğer finansman kaynaklarından ne kadar artırmanız gerektiğini belirleyin. Finansman kaynakları elde etmek için kayıt ücretlerini ve sponsorluk düzeylerini belirlemek için bu bilgileri kullanın. Yazdıklarım konusunda kafanız karışıyor ise dilerseniz firmamız ile iletişime geçin….

Potansiyel katılımcıları ve etkinlik sponsorlarını etkinlik hedefleriniz, açılış konuşmacılarınız ve sponsorluk düzeyleriniz hakkında bilgilendirin.

Ana konuşmacılarınızla sözleşmeler imzalayın; fotoğraflar ve biyografiler gibi tanıtım materyalleri edinin.

Hizmet Özellikleri
 • Fabrikalar için Etkinlik
 • Şirketler için Etkinlik
 • Fuar stant etkinlik alanları Oluşturma
 • Açık hava etkinlikleri
 • kapalı alan etkinlikleri
Foto Galeri

Becerilerini ve ilgi alanlarını sorarak her gönüllü için mükemmel rolü bulun. Bursa da düzenleyeceğiniz etkinlikler için Kayıt işlemini tamamlayın.

Bursa Etkinlik

Etkinlik programı, menü, konuşmacı bilgileri, diğer katılımcıların iletişim bilgileri veya etkinliğiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak diğer bilgileri içeren bir plan oluşturun.

Bu süre zarfında ayrıca bir anket düzenleyebilir ve katılımcılara etkinlikten ne beklediklerini sorabilirsiniz.

Etkinlik kavramı; insanların amaçlarına ulaşmak için kullandıkları bireysel veya toplu faaliyetleri; eğlence, eğitim, spor, eğlence, kaynak geliştirme vb. Faaliyetler kategorisine ait eğlence faaliyetleri, insanların boş zamanlarında etkili geçirmeleri için yaptıkları faaliyetlerdir.

Ankara Etkinlik Düzenleme

Ankara ulaşım olarak en rahat edilecek alanlardan biridir. Çeşitli oteller ve balo salonları ile irili ufaklı birçok etkinlik düzenlenebilir. Seyahat ve konaklama süreçlerinin organizasyonu zamanınızı alacak ama çok önemlidir. Finansman kaynağınızla bir sponsorluk sözleşmesi imzalayın. Her sponsorun logosu gibi promosyon malzemeleri olabilir.

Konuşmacılarla anlaşmalar yapın. Konuşmacılar ve tören katılımcıları da dahil olmak üzere potansiyel konuşmacılar için ağınızı yeniden tarayın.

Her moderatörün alaka düzeyini ve alaka düzeyini kontrol edin ve işe almaya başlayın. Eğlence, yemek, trafik yönetimi ve güvenlik gibi konuları netleştirin. Bir tarih rezerve etmek için etkinlik sağlayıcısıyla iletişime geçin.

Faaliyet izinleri alın ve sorumluluk sigortası satın alın. Yemek izinlerinin, gürültü izinlerinin, tabela izinlerinin, barikatların veya polis korumasının gerekli olup olmadığını öğrenmek için yerel yetkililerle görüşün.

Mali sorumluluk sigortası; bedeni yaralanma, mal hasarı ve benzeri ifa konularını kapsar. Etkinliğinizi etiketleyin. Etkinliğiniz için farklı bir görünüm yaratın.

Ankara’da Çeşitli Etkinlikler

Ev sahibiniz ve etkinlik sağlayıcınızla bir sözleşme imzalayın. İhtiyacınız olan malzemeleri satın alın veya kiralayın. Tedarikçiye sizden hangi ekipmanı beklediklerini sorun. Gerekli malzemelere sahip olup olmadıklarını öğrenmek için mekanınızla iletişime geçin.

Değilse, lütfen satın almak veya kiralamak için tedarikçiyle iletişime geçin.

Etkinliğiniz için eşantiyonlar ve eşantiyonlar gibi küçük sürprizler hazırlayın. Tüm konuşmaların ve sunumların kopyalarını alın.

Açılış konuşmasının ve moderatörün konuşmalarının ve sunumlarının bir kopyasını isteyin. Herkesin müsait olduğundan emin olun ve değişiklik yapmak için moderatörlerle birlikte çalışın. Gerekirse bir komut dosyası oluşturun.

Hava kötüyse veya katılım düşükse, bir B planınız olsun.

Sıkça Sorulanlar
Etkinlik pazarlamasının reklam ve tanıtımlardaki önemi Nedir?

Her geçen gün artmaktadır. Geleneksel reklamcılığa göre daha canlı, dinamik, hedefe yönelik ve hedef kitle odaklı reklam önlemleri tasarlamak, kalıcı bir etkiye sahip olabilir. Sadece sosyal anlamda kullanıldığını görüyoruz, en iyi şekilde ilham vermek ve kutlamak için kullanılıyor. Etkinlik şirketleri, farklı amaç ve konseptlerde hazırlanan etkinliklerle değer kazanıyor.
Etkinlik şirketleri ve markalar bir araya geldiklerinde ne olması gerektiğine karar verirler, bunu isterler ve ona göre hareket ederler. Şirketiniz için düzenlenen kurumsal bir etkinlikte nelere dikkat etmeniz gerektiğini veya etkinlik ajansı ile ilgili kendinize hangi soruları sormanız gerektiğini biliyor musunuz?

Neden etkinlikler düzenliyoruz?

bir amacı olduğunu biliyoruz. Garip olaylar sadece eğlence içindir. Yeni bir uygulamayı, ürünü veya hizmeti duyurmak için bir etkinlik mi yoksa satışları artırmak için özel bir promosyon mu düzenliyorsunuz?
Cevaplarınız etkinliğin amacına ulaşmasını kolaylaştıracak ve organizatör firmanın işini iyi yapmasına yardımcı olacaktır.

Etkinlik için Katılımcılarımız kimler olmalı?

Bir etkinlik düzenlerken misafir çalışması, organizasyon hazırlığının bir detayıdır. Etkinliğinizde kimlerin ve neden olması gerektiğini listelemelisiniz. Duyuruyu yaymak ve etkinliğinizi genişletme üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmak için sektör paydaşlarını orada olmaya davet edin.

Etkinlik ne zaman ve nerede yapılmalı?

Mekan genellikle sponsor tarafından belirlenir. Konumu yakın veya herkesin kolayca ulaşabileceği bir yerde olmalıdır.
Doğru zaman ve yer ile katılım yüksek olabilir. Çakışmayan zamanları seçmeye özen gösterilmelidir.
Değerlendirme sürecinde istenilen sonuçlara ulaşılması kampanyanın büyümesinin önünü açarken, kısa ve uzun vadeli etkileşim oranlarının, sosyal ağ yorumlarının ve satışların nasıl etkilendiğini gözlemlemek mümkün.

İletişim

Bu gibi durumlarda iyi bir etkinlik planlaması, bu etkinliklere katılımı sağlamak ve etkinliğin amaçlanan hedeflerine ulaşmak için çok önemlidir. Kampanyanın başarmaya çalıştığı şey değişebilir.

Boş zaman etkinlikleri için planlama süreci; hedeflerin belirlenmesi, fizibilite çalışmalarının yapılması, plan, bütçe ve takvimlerin hazırlanması, organizasyon yapısının ve etkinliğe kimlerin katılacağının belirler.

Etkinlik Plan Önemi

Bir boş zaman etkinliği planlanırken; kötü yönetim, kötü planlama süreci, zayıf organizasyon yapısı, koordinatör ile planlama sürecine dahil olanlar arasındaki iletişim eksikliği ve etkinlik sırasında ortaya çıkabilecek olası sorunların belirlenememesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Etkinlikle ilgili Örnekler arasında diğer hava şartlarının bakılmaması neticesinde etkinliğiniz açık hafa da yağmurdan dolayı iptal edilebilir.

İlk yardım çantasını getirmeyi unutmayınız, Dikkatsiz sunumlar misafirlerinizin kafasının karıştıracaktır.

Diğer bir deyişle olay, insanların bir araya geldiği veya katıldığı bir seminer, performans, spor organizasyonu, parti, konferans, konser, doğum günü vb.

 Faaliyetler sınırlı veya kapsamlı olabilir. Bazı etkinlikler küçük gruplar için uygunken, diğerleri büyük kalabalıklar için uygundur. 

Etkinlik teması, etkinlik yeri, hedef kitle, malzeme ve insan kaynakları, etkinlik süresi ve ekipman gibi kavramlar vardır. Örneğin tarih, kültür, spor, sanat vb. 

Etkinlik Planı Detayları

Düğün düzenlemeleri gibi bazı etkinlikler hem içeride hem de dışarıda yapılabilir. Her kampanyanın dahil olmaya çalışan bir hedef kitlesi vardır. Bu kitle, etkinlik temasına göre oluşturulur. Fabrika dış sahalarında mangal etkinlikleri ve sahne kurulması gibi çeşitli komsetler bir arada kullanılmaktadır.

Etkinlik Planı Hazırlama

Burada etkinliğin içerini firma ile beraber karar veriyoruz. Fuar alanlarında kullanılan etkinlikler ile mavi yalanın etkinlikleri arasında farklar olabililmektedir.

Örneğin bir sanat festivalinin hedef kitlesi eğitim düzeyi daha yüksek kişilerken, bir spor müsabakasının hedef kitlesi farklı eğitim düzeylerindeki kişiler olabilir. Etkinlik süresince; sezonun, haftanın günü, günün saati ve etkinliğin süresi ile ilgili  olabilir.

DİKKAT. Olayların bir başlangıcı ve bir sonu vardır, dolayısıyla zaman ve mekanla yakından ilişkilidirler.

Etkinliğe katılması beklenen hedef kitle, etkinliğin temasına göre oluşturulacaktır.

etkinlik planlamanın önemi
etkinliklerinizin iyi geçebilmesi için no1reklam olarak bir çok detaya dikkat ediyoruz. Bir etkinlik planı yaparken müşterimizin beklentileri üzerine planları şekillendiiyoruz…
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  145
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Caner Kurutaş
  Caner Kurutaş
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?