Reklam & Tabela
Reklam

NO1 Reklam, Açık hava reklamcılığı alanında teknolojik gelişmeleri takip ederek profesyonel bir hizmet vermektedir. Açık hava reklamcılığı ile ilgili tüm hizmetleri yüksek standartlarda uygulayarak müşteri memnuniyetine gereken değeri veriyoruz.

Tasarımlara farklı bir imaj kazandıran reklamlar oluşturuyoruz. Reklam panoları, müşterinin ihtiyaç ve isteklerine veya logo ikonunun özelliklerine göre şekil ve boyut olarak değişebilir.

Şirketin imajını ve prestijini yansıtması amaçlanan logoda, her bir bölüm farklı bir karaktere ve boyuta sahiptir. Deneyimli tasarım ekibimiz, müşterilerin fikirlerine göre özgün, modern ve şık tasarımlar oluşturmaktadır. Üç boyutlu veya daha sade tasarımlar kısa sürede tasarlanacaktır.

Görüntülü reklamcılık da dahil olmak üzere tüm açık hava reklamcılık işini desteklemek için yeterli donanıma ve kapasiteye sahiptir.

Birçok marka ve kuruluş için bitmiş reklam tabelalarının görsellerini No1 Reklam web sitesinde inceleyebilirsiniz.

Promosyon Çeşitleri

Işıklı Tabelalar – Tabela üzerinde belirli yerlere farklı aydınlatma ürünleri yerleştirilerek geceleri logolar ve firma isimleri görülebilir. Her yerden kolayca okunabilir.

Işıklı Tabelalar

Bunlar, büyük veya küçük tüm işletmeler tarafından genellikle tercih edilen standart görsel öğelerdir.

Tabeladan en büyük farkı aydınlatma ürünü kullanılmamasıdır. Özel olarak tasarlanmıştır ve kasa derinliği yoktur. Hafiflik gündüzleri fark edilir, ancak geceleri görünen tabela çeşitliliği değil.

Kutu Harf Tabelaları

Şirket isimleri ve logoları lazerler ve yönlendiriciler ile kesilir. .Bu tür tabelalar, ışıklı veya ışıksız iç ve dış mekanlarda kullanılır.

Sabit tabela yapmak için LED kullanmaktır. Eski uygulamalarda floresan aydınlatma kullanılmıştır. Ancak LED ışıkların sağladığı yoğun aydınlatma sayesinde tabela daha fazla dikkat çekiyor. Gecenin bir yarısı ışıklı tabela canlı bir ortam oluşturur. Yarattığı bilinç bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Ayrıca LED panellere animasyonlu şekiller eklenebilir. • Gerilmiş Vinil Tabela – Profilli çerçeveler üzerine gerilmiş ve dahili aydınlatma armatürleri ile alüminyum önceden kaplanmış panellerle birleştirilmiş dijital baskılı viniller sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir.

Alüminyum Tabela

Görsellik, sağlamlık ve kalite açısından tercih edilen tabela çeşididir. .Aydınlatmalı veya ışıksız dayanıklı alüminyum tabelalar tercih edilmektedir. Pleksi Kutu Harf Tabela: No1 Reklam olarak uygun maliyetli tabela tasarımları üretiyoruz.

Bununla birlikte, pleksiglas yazı tahtaları en uygun maliyetli tabela türüdür. Işıklı veya ışıksız yapılırlar. Ayrıca pleksiglasa film kesim yazı veya dijital baskı uygulanabilir.

Oyma Oymalı Tabela

Kesim, doğru boyut ve teknikte bir CNC makinesi tarafından katı standartlarda yapılır. Monte edilen ışıklar yerine yerleştirildikten sonra, malzeme bir harf gibi düz kesilir ve arkasına pleksiglas yerleştirilir. Paslanmaz kutu Yazı Tabelaları: Görsel güçleri ve dayanıklılıkları nedeniyle en popüler tabelalardır. krom kaplamalı ve altın kaplamalı paslanmaz çelik olmak üzere iki biçimde yapılmıştır.

Harflerin yan yüzleri giyotin makasla, ön yüzleri lazer kesimdir. İstenilen ebatta kesilen harflerin yan yüzlerine el ile şekil verilerek kaynak yapılarak ön yüzlerine yapıştırılır. yüzey cilalanarak temizlenir ve montaj tamamlanır.

Totem Tabela

Tabela, Reklam En yaygın tabela türüdür. Yol kenarı işyerleri veya dükkan önlerine konulan, mesafeye göre boyutları değişen kişiye özel reklam türüdür. . İç mekanlarda, ofislerde veya bina girişlerinde de kullanılır. Işıklı modelleri arasında tercih edilen üründür. Duvara monte veya askılı olarak kullanılabilir.

Vinil Afiş Tabela: Kurumsal tanıtım ve promosyonlar, reklam kampanyaları ve emlak satış işlerinde kullanılır. Kanvas afişler kalıcı dijital baskı ile her standartta tasarlanabilir. Yönlendirme tabaları Bu tabela türü bilgilendirme ve tanıtım amaçlı kullanılabilir. Ofis, bina, ev, şantiye, tabela gibi yerlerde kullanılır.

İyi tabelalar tüm işletmeler için çok önemlidir. Firmaların tercihlerine göre farklı şekillerde ve farklı malzemelerle yapılabilmektedir. Ticari bir reklam tabelasında olması gereken bazı özellikler vardır. Bu fonksiyonlar şu şekilde sıralanabilir; punto büyüklüğünde yazılmalıdır.

Bu yazıların renk seçiminin arka planda kullanılan renge göre yapılması çok önemlidir, eğer mağazanın adı tabelada okunmuyorsa tabela gerekli fonksiyonlarını yerine getiremez.

Tasarımlarda tercih edilen renkler Konsepte ve sektöre bağlı olarak tabelaların tasarımı dikkatli bir şekilde seçilmelidir, örn. Bir reklam aracı olarak kullanım dikkate alınmalıdır; Yiyecek içecek sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın tabelasında kırmızı renkler sıklıkla tercih edilebilir.

Bunun nedeni, araştırmaların kırmızı rengin sizi acıktırdığını göstermesidir. Her sektör için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu renkler iş ihtiyaçlarına göre seçilmeli ve tabela tasarımında kullanılmalıdır.

Hizmet Özellikleri
 • Reklam ( iç mekan ve Dış mekan )
 • Tabela ahşap tasarım
 • Araç dijital baskı – Kaplama
 • Dijital kaplama baskı, inşaat ve arazi tabelaları
 • Gemba ev fabrika tabelaları
 • Uyarı ve ikaz levhaları
 • totem tabela ürünleri
 • UV baskı ürünleri
Foto Galeri

Gebze Pelitli bölgesindeki reklam ve tabela alanlarında firmalara değer katıyoruz.

Tüm reklam görüntüleme ihtiyaçlarınız için firmamızla kolayca iletişime geçebilir, sahip olmak istediğiniz uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Görüntülü reklamcılığın önemi bir işletme için çok önemlidir.

Çekici Ve Estetik Tabela Tasarım

Firmanın dış yüzünün marka imajını yansıtması çok önemlidir. Bu nedenle çekici ve estetik tabelalar bir firmanın temel ihtiyaçlarından biridir. Bu tabelalar hem mağaza bulmayı kolaylaştırıyor hem de yoldan geçenlerin akıllarına kazınarak marka bilinirliğinin artmasına olumlu katkı sağlıyor. E-posta yoluyla talep edebilir veya ilgili blog yayınlarımızı okuyabilirsiniz.

Şirket hakkında önceden bilgisi olmayan birçok kişi, hangi şirketi seçeceğine karar vermek için reklam ve tabelayı kullanır. Bu nedenle dışarıdan firmanın kalitesini yansıtan bir tabela firmanın müşteri kitlesinin artmasında büyük yol kat edecektir. Sahip olmak, diğer rakiplerden bir adım önde olmak demektir. İstanbul ve Kocaeli, fabrika ve yerleşim yerlerinin yoğunluğu nedeniyle rekabetin yoğun olduğu bölgelerdir.

Kaliteli hizmet odaklı tabela profesyonellerinden oluşan ekibimizle 7/24 hizmet sunuyoruz. AVM’ler de reklam işlerinin gece saatlerinden sonra yapıldığı bilinmektedir. Gerekli evraklar montaj öncesi sorumlulara gönderilir.

Reklamlar, mesai saatleri dışında da görünmeye devam edecektir. Mesai saatleri dışında gelen bir müşteriniz, karakterindeki iletişim kanallarından sizinle kolayca iletişime geçebileceğinden,

Tabela fiyatları

Tabela fiyatları birçok faktöre bağlıdır. Doğru fiyat bilgisi alabilmek için panelin yapıldığı malzeme ve panelin ölçüleri gibi bilgilerin bilinmesi gerekmektedir.

Doğru firmayı seçmek de önemlidir. doğru fiyatı almak için. işlerinizde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile hizmetinizdedir.

Sıkça Sorulanlar
Tabela ücretsiz ölçü ve keşif yapıyor musunuz?

Tüm tabela ve reklam çalışmalarınızı ücretsiz keşfediyoruz.

İstanbul dışı uygulama var mı?

Türkiye’nin her yerinde keşif ve montaj uygulama süreçlerimiz bulunmaktadır.

Mevcut bir Tabelam var, değiştirilebilir mi?

Mevcut tabelalarınız, keşif ve tasarım yoluyla hızla yeni tabelalarla değiştirilebilir.

Bir pleksi kesip bükebilir misin?

Her ölçüdeki pleksi büküm veya solid polikarbon gibi ürünlerin büküm ve kesimlerini yapan ustalarımız bünyemizde çalışmaktadır. özel çalışmalar itina ile yapılmaktadır.

İç mimari ve mimari tasarım yapıyor musunuz?

Tüm mimari çalışmalarınız sanal ortamda sizlerin beğenisine sunuyor. Onay sonrası fiyat ve imalat aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Telefon İletişim

Billboard uygulamalarında kullanılan malzemeler çok önemlidir.

Paneli takarken boyutların doğru olması da önemlidir. Panel çok büyük veya çok küçük olmamalıdır. Yapıştırılacak yüzey özenle seçilmeli ve gereken ölçüde imal edilmelidir

Reklamlarda dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta tabelanın konulacağı yerdir. estetik olarak kullanılabileceği bir yere yerleştirilmelidir. şirketin görüntüsü. ve müşterilerin kolayca görebileceği bir yer.

Tüm bu önemli noktaların farkında olun ve tabela talebinde bulunmak istediğiniz şirketi seçin. Bu talep profesyonel ve yetkin bir ekip tarafından yapılmalıdır. 2010 yılından beri bu alanda faaliyet gösteren NO1 Reklam, sektördeki uzun yıllara var olan tecrübesi ve uzman kadrosu sayesinde ışıklı reklam, ışıksız reklam gibi çok geniş bir alanda hizmet sunar.

Reklam Tabelaları

Son teknoloji üretim tesisimizde en uygun fiyatlarla çeşitli reklam afişleri üretiyoruz. Tasarım ve üretim ekiplerimiz operasyonlarla ilgili olarak müşterilerimizle iletişim halindedir. Müşterinin onayı olmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır. Kaliteli ve profesyonel hizmetimizin yanı sıra uygun fiyatlı promosyon ürünleri de tasarlıyoruz. Reklam anlamında Gebze ve Marmara bölgeleri başta olmak üzere ülkemizin illerine hizmet vermektedir.

standart reklam fiyatı coğrafi konumu itibariyle daha çok işyerinin bulunduğu bir alandır ve aynı zamanda çokça reklam ve tabela projelerinin yapılabileceği bir alandır. İstanbul ve civar ilçelere hizmet vermekteyiz.

GEBZE GOSB Tabela Fiyatları Bu bölge fabrikaların çoğunun durduğu ve firmalar için yeni tabela tasarımlarının bulunabileceği bir bölgedir Dilovası Reklam ve Tabela ; Büyük fabrikaların olduğu bir bölge. Fabrika yönlendirme ve reklam işi yapan firmalar var.

Üretimden montaja kadar kaliteli hizmet verdiğimiz Gölcük tabela fiyatları; önemli bir geçiş noktasıdır. Yol kenarı AVM tabelaları ve AVM iç mekan tabelaları firmamız tarafından imal edilmektedir. Promosyon Tabelaları Promosyon tabelaları, hemen hemen her mağazada gördüğünüz firma adı ve logosu gibi çeşitli materyallerin yer aldığı tabelalardır.

Tabela tasarımları ve görsel sunumun önemi
çeşitli tasarımlar ile gerçekleştirilen görsel tasarımlar siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  198
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Caner Kurutaş
  Caner Kurutaş
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?