Dilovası Cam Kaplama

Dilovası Cam Kaplama

Dilovası bölgesindeki cam reklam kapakları ve dükkan folyo kaplamaları tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve ucuz bir şekilde giderecektir. Grafik tasarım aşamasından modernizasyona kadar müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen firmamız sizlere cam ve reklam ürünleri konusunda geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Dilovası Cam kumlama, cam filmi ve reklam kapakları, filmleri dahil olmak üzere ofis, konut, meydan tadilatı işleri yapmaktayız. Tüm görsel bindirmeler ve tabela çalışmaları uygun malzemeler kullanılarak yapılabilir ve uygulanabilir.

Teşhir edilen ürünleri vitrin arkasında tutmak, ürün satışlarını artırmak veya mağazanızın havasını değiştirmek istediğinizde bu film sıklıkla tercih edilir.

Standart kumlama filmi 122cm eninde ve 50m açık gri tonlarında rulolar halinde üretilmektedir. Geometrik şekiller, logolar veya vektörel olarak tasarlanan çizgiler makinede kesildikten sonra cama uygulanır.

Dilovası Cam Kaplama Nedir ve Nasıl Çalışır?

Dilovası Cam Kaplama, fabrikanızın iç camlarının güçlü ve dayanıklı bir koruyucu tabaka oluşturmak için gelişmiş nano kaplama teknolojisinin kullanıldığı kumlu folyo ve benzer kaplama araçları ile şık bir ortam oluşturulabilir.

kumlu folyo cam kaplamalar ön cama moleküler düzeyde bağlanarak kir, toz ve diğer kirleticilerin yapışmasını önler.

Ayrıca çizilmelere karşı üstün dayanıklılık sağlamanın yanı sıra su ve güneş hasarı miktarını azaltmaya yardımcı olur.

Kaplama son derece dayanıklıdır ve iki yıla kadar dayanır. Ayrıca, UV ışınlarından ve hava koşullarından ekstra bir koruma katmanı sağlayarak ön camınızın daha uzun süre mükemmel durumda kalmasını sağlar.

dilovası cam kaplama
dilovası cam kaplama owv

Dilovası Kaplamalarını Fabrika Camlarında Önemi

Dilovası Cam Kaplamaları reklam için en etkili alanlardan biri olan dijital baskı alanından gelmektedir. Reklam yüzeylerinden kazançlı kazlar elde etmek için hemen bizimle iletişime geçebilir ve Cam Kaplı Yüzeyler için bize teklif gönderebilirsiniz.

Görsel Grafikler kullanarak reklam verebilirsiniz. Marka değerinizi önemli ölçüde artıracak olan bu alanda müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Şirketinizi veya hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmanın en iyi yollarından biri cam üzerine folyo kaplamak ve hızlı uygun fiyata reklam kampanyası oluşturmaktır.

Cam kaplama, hata kabul etmeyen ve hassas uygulamalar gerektiren bir işlemdir. Çeşitli yüzey kaplamalarının yanı sıra cam üzerine de reklam yapılabilmektedir. Bunlar kum filmi kaplamaları, cam filmi kaplamaları, opak film kaplamaları ve tek yönlü kaplamaları içerir.

Hücre açıklıklarının cam yüzeye dışarıdan tutturulduğu dijital baskıya kumlama denir.

dil iskelesi tabela şantiye

Dilovası Şantiye Tabelası

Örnek olay incelemesi ↗

Dilovası Cam Kaplama Kullanmanın Dezavantajları Nelerdir?

Çıkarılması zor olabilir: Dilovası kaplamalar doğru uygulanmadığı veya zamanla bozulmaya başladığı takdirde çıkarılması zor olabilir.

dükkan camlarına yapıştırılan folyo doğru şekilde montajlanmaz ise zamanla cam üzerinden çıkar.

fabrika camlarına uygulanan folyonun cam ile duvar kenarı bir birinden atar. bir birinden atmaması için silikon sıkılması gerekir.

One Way Vision delikli folyo olarak adlandırılır. Halk arasında delikli film olarak da adlandırılır. Bu promosyon malzemesidir.

Binaların camlarına baskı yapılarak uygulanır. Normal şartlar altında içerisi dışarıdan görülemez. Yalnızca yukarıda yazdırılan görüntü görüntülenir. İçerideki dışarıyı görür. Aslında zarın çalışma mantığı şu şekildedir; lekenin her iki tarafında hangi tarafın daha parlak olduğunu belirtmek için kullanılır.

Sosyal Medya Hesaplarımızı takip etmek için..

Dilovası Cam Kaplama
Gündüzleri dışarısı çok aydınlık ve içeriden dışarıyı görebiliyorsunuz. Ama geceleri ışıklar açıkken yabancılar sizi görebilir. Cam cephede One Way Vision filmi, görüntüyü engellemeden reklam ve tanıtım yapmanızı sağlar. Bu nedenle ana caddelere ve otoyollara bakan birçok iş yeri cam ve cephe reklamı yaptırmaktadır.
31.01.2023
59
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?