AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI

AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI
AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI

Ayaklı ve ayaksız yönlendirme panoları imalatında çeşitli çözümler sunuyoruz. Zemine monte ayaklı çözümleri ve mekanik ayaksız tabela panoları arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayaklı ve ayaksız yön tabelaları, gerçek zamanlı bilgileri veya reklamları görüntülemenizi sağlarken, mekanik ekranlar sabit bilgileri görüntüler.

No1Reklam hizmetlerimiz, yerden kontrol edilebilen donanımlar üzerine kuruludur. Bu sayede panonun çalışma durumunu, en son bilgilerini veya reklamını kontrol edebilir veya her zaman ve her yerde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Ayaklı ve Ayaksız Yönlendirme Panoları imalatı için sistem üzerinden eş zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Düşük maliyetli LCD monitörler iç mekânlarda kullanılmaktadır. Reklam ürünleri, en son bilgileri veya reklamları gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi ve ayrıca enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. 

Ayaklı ve ayaksız yön levhaları imalatı olarak, her türlü ihtiyacınız için çeşitli çözümler sunuyoruz. 

Ayaklı ve Ayaksız Yön Levhaları Nerelerde Kullanılır?

otellerde, platformlarda, plazalarda, teşhir alanlarında ve stantlarda rehberlik amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ayaklı yönlendirme işaretleri dikey olarak yerleştirilir ve genellikle kaldırımlar, parklar, kamp alanları, tarihi yerler, koruma alanları ve doğal alanlar gibi dış mekanlarda kullanılır. İç mekanlarda özellikle kamu binaları, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri ve diğer mekanlarda da kullanılabilir.

Telefon İletişim
Galeri

Ayaklı yön levhaları, yayalar için yol göstericidir.

Ayakta yön işaretleri, yayaların yürüyüş rotalarını belirli bir yere kadar takip etmelerine yardımcı olmak için kullanılır. Ayrıca yayaların belirli alanlarda gezinmesine ve onlara rehberlik etmesine olanak tanır.

Ayaksız yol işaretleri yatay olarak yerleştirilir ve genellikle otomatik yollar, havaalanları, tren istasyonları, otobüs terminalleri, limanlar veya otobüs durakları gibi yerlerde kullanılır. Ayaksız yön levhası, aracın sürücüsü veya araç için bir kılavuz görevi görür.

Ayaklı ve ayaksız yön işaretleri genellikle dayanıklı, su geçirmez ve uzun ömürlü olarak kabul edilir.

Ayaklı Yönlendirme Tabelası Nedir?

Günümüz teknolojisi, insanların hayatını daha kolay ve verimli hale getirmek için çeşitli çözümler sunmaktadır. No1Reklam olarak bu çözümlerin en önemlilerinden biri de ayaklı kılavuz levhadır.

Bu logolar, ileri teknoloji ve yazılım bilgisi kullanılarak oluşturuldukları için yaratıcı ve etkileyicidir. Bu işaretler, yönleri, konumları ve her yerde görülmesi gereken yerleri belirtmek için kullanılabilir. Örneğin alışveriş merkezlerinde, toplantı salonlarında veya hastanelerde kullanılabilirler.

Rondo Çerçeveli Kaide Yönlendirme Direği, çeşitliliği destekleyen göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Bunu yaparken, kullanıcıların yol tariflerini bulmasına ve yerleri daha kolay aramasına yardımcı olur.

Özellikle otel resepsiyon alanında konferans salonu ve diğer alanlarda toplantıyı hangi firmanın düzenlediğini belirten yazılar bulunmaktadır.

Ayakta duran yol işaretleri, günümüz teknolojisi sayesinde yaratıcı ve etkileyicidir. Bu işaretler yön, yer ve her yerde görülmesi gereken yerler vermek için kullanılabilir. Kullanıcıların yön bulmalarına ve yer aramalarına yardımcı olarak en iyi çözümleri ve hedefe yönelik çalışmaları sunmayı amaçlar.

Ayaklı Yönlendirme Tabelası İmalat ve Montaj

Günümüzde yön işaretleri mevcuttur, her yerde bulunurlar ve kurulumu kolaydır. Bu işaretler, kullanıldıkları ekipman üzerindeki çeşitli dış etkileri pekiştirir. Örneğin, hava koşullarına dayanıklıdır veya yerleşim alanları için tasarlanmıştır.

Ayaklı tabelalar, teslimattan önce durumları, hizmet verebilirlikleri ve dayanıklılık seviyeleri test edilerek imalattan sonra değerlendirilir. Herhangi bir sorun tespit edilirse gerekli düzeltmeler yapılır ve kurulum sorunsuz bir şekilde devam eder. Böylece, işyerlerine verilen hizmetlerle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, müşteri adayları ve acenteler anında servis ekibine bildirimde bulunabilir ve destek alabilir.

Stand taşınabilir bir reklam ürünü olduğu için en çok kullanılan yönlendirme yöntemidir ve çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu sayede çeşitli genişlik, uzunluk ve renklerde tabelalar üretilebilir.

Örneğin, bir alışveriş merkezi için büyük ve renkli tabelalar yapabiliyorsanız bir hastanede daha minimal ve sade tabelalar tercih edebilirsiniz. Bu çeşitlilik yön işaretlerinin amacına uygun kullanılmasını sağlar.

Bu sayede kolayca takılıp çıkarılabilen tabela yön reklamları her yerde kullanılabilir ve her türlü dış etkiye karşı güçlendirme sağlar. Bu işaretler teslimattan önce test edilir ve herhangi bir sorun bulunursa gerekli düzeltmeler yapılır ve sorunsuz bir şekilde kurulur.

Soru Cevap
Ayaklı Yönlendirme Levhaları Nedir?

Ayaklı yönlendirme panosu, reklam ürünleri arasında birçok alanda sıklıkla kullanılan üründür. Bu panolar her yerde yön, boşluk ve yer yönlendirmesi yapmak için kullanılabilir. Örneğin, bir AVM’ler de, konferans salonunda veya mağazalarda kullanılabilirler.
Ayaklı yönlendirme levhaları en iyi çözümü sunmak ve hedef odaklı çalışmaktır. Bu panolar her türlü çeşitliliği destekleyen göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Bu sayede kullanıcıların daha kolay yol tarifi bulması ve yer araması yapmasına yardımcı olunur.

Ayaklı Yön Panonu Nedir?

Ayaklı yön panoları, ayaksız yönlendirme panolarına göre daha avantajlı bir tasarıma sahiptir. Çünkü birçok alana portatif olarak taşınır ve üzerindeki bilgiler değişkenlik gösterir.

AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI

göre daha uygun bir tasarıma sahiptir. En önemli avantajı her yere götürülebilmesidir. Hafif ve etkili bir çözüm sunar.

Ayaklı ve ayaksız yol tabelaları diğer reklam ürünlerine göre daha uygundur. Çünkü ön taraftaki açılıp kapanan çerçevede A4 veya A3 boyutunda reklamlar bulunmaktadır.

Ayaklı yön levhaları, eloksal kaplamalı alüminyuma da monte edilebilir. Bu maliyetleri düşürür. Alüminyum ayaklı yön tabelalarının ekonomik olmasını sağlar.

RAyaklı ve ayaksız yol tabelaları sunumun yapılacağı alan için şık bir tabela olarak kullanılmıştır. Bu alanda bir çok firma ile çözüm ortağı olduk. Fabrikanızın toplantı salonu için pleksiglas kabin ve kios ürünleri yapabiliriz.

Yönlendirme Panoları Nedir ve Üretime Nasıl Fayda Sağlar?

Yönlendirme panoları, bir üretim sürecinin adımlarını planlamak ve düzenlemek için kullanılan araçlardır. Genellikle bir üretim döngüsü boyunca malzeme ve kaynak akışını yönetmek için kullanılırlar.

Yönlendirme panoları, sürecin verimli ve zamanında tamamlanması için gerekli tüm adımların atılmasını sağlamaya yardımcı olur.

Ayrıca yöneticilerin üretim sürecindeki iyileştirme alanlarını belirlemelerine olanak tanıyarak daha verimli ve uygun maliyetli operasyonlara olanak tanır.

Telefon İletişim

Yönlendirme Panolarının İmalatta Avantajları

Üretim Tesisleri İçin Yön İşaretlerinin geleceği günümüzün giderek dijitalleşen dünyasında, üretim tesislerinde önemli bilgileri çalışanlara iletmek için tabelalara olan ihtiyaç her zamankinden daha önemli. Üretim sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak, tabelalar hem bilgilendirici hem de kullanımı kolay olmalıdır.

Yaya yönlendirme işaretleri, nereye gitmeleri gerektiği ve potansiyel tehlikelerden nasıl kaçınılacağı konusunda net talimatlar sağlayarak yayaların güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Bu, özellikle makinelerin ve tehlikeli maddelerin sıklıkla bulunduğu üretim tesislerinde önemlidir.

Açık yön işaretleri sağlayarak, çalışanlar tesiste daha hızlı ve verimli bir şekilde gezinebilecek ve bu da üretkenliğin artmasına yol açabilecektir.

Yön tabelasının potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmak için, özelleştirme özellikleri, self servis kiosklar ve artırılmış gerçeklik tabela çözümleri aracılığıyla kullanıcı deneyimini geliştirmenin yollarını düşünmek hayati önem taşır.

Ayaklı Reklam Tabelası Fiyatları

Tecrübeli kadromuz tarafından yapılan ışıklı ve ışıksız dikey tabela reklam tabela ürünler, başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla. No1reklam olarak müşteri memnuniyeti hedefi ile çeşitli alanlarda büyük ilgi gören tüm tabela ve reklam uygulamalarını üretebilmekteyiz.

İşletmeniz için bağımsız bir tabela çözümüne ulaşmak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firmamız reklam ve tabela sektörünün güvenilir hizmet kalitesiyle aranılan firmalarından biri haline gelmiş ve memnun müşterilerini başarılı bir şekilde sunmaya devam etmektedir.

Geniş mimari tabela örnekleri yelpazemizden yararlanın ve işletmeniz için ideal tabela çözümünü en uygun fiyatlarla firmamız aracılığıyla edinin.

  • Küçük işaretler: 500 – 1000 TL.
  • Orta boy işaretler: 1000 -2000 TL.
  • Büyük tabelalar: 2000 – 5000 TL.

Not: güncel fiyat için lütfen mail veya telefon ile iletişime geçiniz…

Telefon İletişim

Ayaklı ve ayaksız Reklam Tabelası

Ayaklı reklam tabelası, firmaların dış mekanlarında müşterilere hizmet vermek ve işletmelerini tanıtmak için kullanılan bir reklam aracıdır. ayaklı ışıklı veya ışıksız tabelalar genellikle ön yüzeyinde, yüksekliği ve genişliği değişebilen aç kapa çerçeveli ( a4 veya a3 ) üzerinde durur.

Bu aç kapa çerçeveler genellikle çelik veya alüminyumdan yapılır ve ayaklı levhayı güvenli bir şekilde yerinde tutmak için yeterli ağırlıkta olmalıdır.

Kalıcı tabela fiyatları tabela yüzeyinin boyutu, kullanılan malzeme, duba sayısı ve tabelanın tasarımı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. İyi bir tasarım ve kaliteli malzeme ile stant tabelaları, bir şirketin görünürlüğünü artırabilir ve müşterilerin dikkatini çekebilir.

Duba tabela olarak da adlandırılan kalıcı tabelalar, outdoor reklamcılığın en etkili yöntemlerinden biridir. Bu nedenle birçok firma mağazalar, restoranlar, oteller, kafeler ve daha birçok işletme için zemin tabelaları kullanmaktadır.

No1Reklam gibi reklam şirketleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre bağımsız tabela tasarım ve üretim hizmetleri sunmaktadır.

Ayaklı Reklam Tabelası Nedir

Ayaklı Dikey reklam panosu, bir işletmenin reklamını yapmak için genellikle dış mekanlarda ayaklar üzerinde duran bir reklam panosu türüdür. Bu tabelalar genellikle çelik, alüminyum veya plastik malzemeden yapılır ve geniş bir yüzeye sahiptir.

Logolar, bir işletmenin adını, logosunu, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için kullanılır. Tek başına reklam tabelaları, mağaza tabelaları, cafe tabelaları, restoran tabelaları, otel tabelaları ve daha birçok işletme türü için doğru tanıtım aracıdır.

Tabela fiyatları tabela malzemesi ve ebatı, tasarım ve tabela montajı gibi unsurlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dış mekan tabelaları hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle daha pahalı olabilirler.

Bununla birlikte, düzgün bir şekilde tasarlanıp uygulandığında iniş işaretleri, işletmeniz hakkında farkındalık yaratmanın ve potansiyel müşterileri çekmenin etkili bir yoludur.

Işıklı Ayaklı Tabela Modelleri

İhtiyacınız olan tüm ayaklı reklam ve tabela hizmetlerini uygun fiyatlara firmamızdan satın alabilirsiniz. No1reklam çalışan müşteri temsilcileri ile ekibinin tamamı deneyimli ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Bu nedenle işletmeniz için en ideal fikir ve planları ele alacak ekibimizin profesyonel desteği ile yayın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda en popüler kurumsal tabela maketleri, ayaklı tabela ürünleri ve ışıklı tabela stantları, Siz de firmanız için doğru seçimi yapmak ve hazır promosyon etiketlere sahip olmak istiyorsanız firmamız bünyesinde deneyimli ve güvenilir bir ekibin desteğini alabilirsiniz. Firmamız ışıklı ve ışıksız tabela konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Hayal ettiğiniz dekoratif özelliklere sahip, firmanızın kurumsal kalitesine uygun çok çeşitli zemin tabelaları arasından seçim yapmak için firmamızın kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz, hayatın her kesiminden en popüler tabela türlerini içeren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Işıksız Ayaklı Tabela Modelleri

Işıksız Ayaklı reklam ve Tabela modelleri, dış mekan reklamcılığı için oldukça popüler bir seçimdir. Bu tabela modelleri genellikle dikili konstrüksiyon olup çift taraflı olarak tasarlanabilmektedir. Tabela malzemeleri genellikle alüminyum, çelik, PVC veya ahşap gibi dayanıklı malzemelerden yapılır.

Işıksız Ayaklı Tabela avantajı, özellikle geceleri kullanılmadıklarında daha kolay erişilebilir olmalarıdır. Ayrıca bu tabela tasarımları genellikle daha az bakım gerektirir ve daha uzun ömürlüdür. No1reklam gibi bir reklam ajansı, müşterilerine çeşitli bağımsız etiket tasarımları sunar. Dikey tabelalar firmanızın ihtiyacına göre farklı ebat ve malzemelerde sunulabilir. Ek olarak, No1reklam gibi ajanslar, müşterilerinin tasarımlarını şirket logonuzun ve diğer marka öğelerinin etikette görünebileceği şekilde özelleştirebilir.

ışıksız bir reklam panosu tasarımı da yaygın bir tercihtir ve reklamınızın gece görünürlüğünü artırabilir. Bu tür işaretler genellikle LED aydınlatma ile tasarlanır ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde ayarlanabilir.

Bu sayede tabelaların zemin modelleri işletmeler için mükemmel bir reklam aracıdır ve farklı ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir. No1reklam gibi bir reklam ajansıyla çalışarak iş gereksinimlerinize uygun bir tabela şablonu bulabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Vinil ayaklı tabela

Vinil ayaklı tabela, işletmelerin reklam vermek için kullanabilecekleri popüler bir işaret türüdür. Etiketleri basmak için vinil malzeme kullanılır ve dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey sunar. İşletmeler, ihtiyaçlarına uygun ışıklı veya ışıksız vinil ayak izlerini seçebilir.

Işıklı vinil ayak izleri, işletmelerin gece veya karanlıkta bile reklam yapmasına olanak tanır. Tabela vinil malzemesi led ışık ile aydınlatılmakta ve günün her saatinde tabela reklamı yapılabilmektedir. Bu tabela şablonu özellikle gece kulüpleri, restoranlar veya barlar gibi işletmeler için uygundur.

Işıksız vinil tabelalar gün içinde reklam için sıklıkla kullanılmaktadır. Vinil etiket malzemesi, firma logonuzu veya mesajınızı yüksek kaliteli baskı ile sergiler ve firmanızın marka bilinirliğini arttırır. Bu tabela modeli özellikle alışveriş merkezleri, mağazalar veya ofis binaları gibi işletmelerde popüler bir seçimdir.

No1 Reklam olarak, iş ihtiyaçlarına uygun özel vinil tabelalar sunuyoruz. Etiket baskıları kaliteli ve dayanıklıdır, bu sayede firmanızın reklamı uzun süre dayanacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun ışıklı veya ışıksız vinil tabela tasarlayabiliriz. Etiketinizi tasarlamanıza yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan tasarımı en uygun fiyata sunacak deneyimli bir ekibimiz var.

Totem Ayaklı Tabela

Totem ayaklı TABELA, uzun ve geniş yapısı ile önemli bir açık hava reklam ve tanıtım türüdür. Bu tarz tabelalar, işletmelerin reklam için kullanabilecekleri popüler bir seçimdir. Totem tabelalar, firmanızın marka bilinirliğini artırmanıza ve müşterilerinizin ilgisini çekmenize yardımcı olur.

Totem ışıklı ayakta tabela, led ışık ile aydınlatılan tabela türüdür. Işıklı totem işaretleri, işletmelerin gece veya karanlıkta bile reklam yapmasına olanak tanır. Tabela baskısı yüksek kaliteli vinil malzemeden üretilmiştir ve tabela uzun yıllar logonuz veya tanıtmak istediğiniz ürünü potansiyel müşterilerinize iletecektir.

Bu tip tabelalar dış mekan kullanımı için tasarlanmış ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. tabelanın baskısı yüksek kaliteli vinyl malzemeden üretilmiş olup, etiket firmanızın marka bilinirliğini arttırır.

No1 Reklam olarak firmaların ihtiyaçlarına göre kişiye özel totem tabela modelleri sunmaktayız. Etiket baskıları kaliteli ve dayanıklıdır, bu sayede firmanızın reklamı uzun süre dayanacaktır.

İhtiyaçlarınıza göre ışıklı veya ışıksız totem tabela tasarlayabiliriz. Tabela, tasarlamanıza yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan tasarımı en ucuz fiyata sunacak deneyimli bir ekibimiz var.

Ayaklı Reklam Tabela çeşitleri

Firmamız tarafından üretilen ve satılan tabela çeşitleri, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen reklam tabelası çeşidine ulaşmak sanıldığı kadar zor değildir. No1reklam müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinden faydalanabilir ve bütçenize uygun fiyatlarla keyfini çıkarabilirsiniz.

Firmamızı tercih etmeniz, başka hiçbir yerde bulamayacağınız en kaliteli ve kullanışlı etiketleri en ucuz fiyata almanın rahatlığını yaşatır. No1reklam bakım hizmeti sayesinde arıza durumunda ışıklı kutu harf veya reklam ürünlerinizin, düzgün çalışması için ihtiyacınız olan desteği alırsınız.

AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI satın alma ve montaj sonrası ek maliyet gerektirmeyen tabelalar firmamızda özel bir üretimin parçasıdır. Firmamızın güncel indirimli fiyatlarını ilk kez inceleyebilirsiniz, uygun fiyatı kaçırmayın.

Farklı amaçlar için çeşitli ayakta reklam tabelaları vardır. Dikey tabelalar, iş ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli boyutlarda, malzemelerde, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Bu tabela modeli özellikle yol kenarlarında, caddelerde ve ana yollarda işletmeler için ideal bir seçimdir. çerçeveli tabelalar, özellikle sokak satıcıları, restoranlar veya kafeler arasında popüler bir seçimdir. Genellikle alüminyum, PVC veya akrilik malzemeden üretilen ayaklı tabela, işletmelerin dikkatini çekecek parlak renklerle tasarlanabilir.

Bu tabela modeli genellikle restoran, otel ya da alışveriş merkezi gibi işletmelerde popülerdir. İşletmenizi 7/2 tanıtmanıza olanak tanır ve genellikle restoranlar, oteller, barlar ve gece kulüpleri gibi işletmeler için popüler bir seçimdir.

iş ihtiyaçlarınıza ve tarzlarınıza uyacak çeşitli bağımsız stantlar mevcuttur. İyi bir reklam ajansı ile çalışarak, işinizi tanıtmanıza yardımcı olacak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir tabela tasarımı seçebilirsiniz.

Ayaklı Reklam Tabelası Maliyetleri

Dış mekan tabelaları, firmaların dış mekan alanlarında müşterilere hizmet vermek ve iş tanıtımını yapmak için kullanılan bir reklam aracıdır. Dış mekan tabela yapımında kullanılan malzemeler tabelanın tasarımına, boyutuna ve baskı kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. En çok kullanılan tabela malzemeleri alüminyum, metal ve akriliktir.

Alüminyum tabela malzemeleri dayanıklı ve hafif seçenekler olarak bilinmektedir. Bu malzemeler, den oluşan reklam ürünleri kolay malzemeler olarak tavsiye edilir. Alüminyum tabela fiyatları ebat, kalınlık, baskı kalitesi, tasarım özellikleri ve montaj süreci gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ortalama olarak, alüminyum levha fiyatları, boyutuna ve tasarımına bağlı olarak fiyat değişiklik gösterir.

Ayaklı Metal tabela malzemeleri dayanıklı ve ağır hizmet tipi bir seçimdir. Özellikle şirket logoları ve yazılarının daha büyük olması gerekiyorsa metal tabela malzemeleri tavsiye edilir. Metal tabela fiyatları ebat, kalınlık, baskı kalitesi, tasarım özellikleri ve montaj süreci gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ayaklı Akrilik tabela malzemeleri açık ve şeffaf bir alternatiftir. Firma logoları ve yazılarının sunulması gerektiğinde akrilik tabela malzemeleri tavsiye edilir. Akrilik tabela fiyatları ebat, kalınlık, baskı kalitesi, tasarım özellikleri ve montaj süreci gibi unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Genel olarak tabela fiyatları malzeme türleri, ebatları, kalınlıkları, tasarım özellikleri ve montaj süreci gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Reklam ajanslarının hizmet ve üretim maliyetleri de etiket fiyatlarına etki edebilmektedir.

Dış Mekan Tabelanızın Fiyatını Etkileyebilecek Faktörler

Dış Mekan Tabelanızın boyutu ve malzemesi, bir etiketin fiyatını etkileyen en önemli faktörlerdir. Daha büyük tabelaların yapılması daha fazla malzeme, işçilik ve zaman gerektirir, dolayısıyla daha pahalı olabilirler. Fiyat ayrıca tabelanın malzemesinden de etkilenir. Örneğin ahşap veya ışıksız ayaklı tabelalar daha ucuz iken ışıklı ayaklı metal veya cam ile entegre edilmiş tabelalar daha pahalıdır.

Tabela tasarımı da fiyatı etkileyen bir unsurdur. Karmaşık tasarımlar daha fazla çalışma ve zaman gerektirir, bu da fiyatı artırır.

AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI ve üretim süreci de fiyatı etkileyebilir. Bazı markaların üretimi daha uzun sürebilir ve daha fazla işçilik gerektirebilir, bu da fiyatı artırabilir.

Dış Mekan Tabelanızın konumu da fiyatı etkileyen bir faktördür. Bazı şehirlerdeki yerel yönetmelikler, tabelaların boyutunu ve yerini sınırlayabilir ve bu da fiyatı etkileyebilir.

dış mekan tabelanın montajın da fiyatı etkileyen bir unsurdur. Bazı tabelaların montajı daha karmaşık ve zaman alıcı olabilir, bu da fiyatı artırabilir.

Dış Mekan Tabelanızın boyanma işlemi de fiyatı etkileyen bir unsurdur. Bazı renkler veya özel efektler diğerlerinden daha pahalı olabilir. Etiket Bakımı: Etiket bakımı da fiyatı etkileyen bir faktördür. Daha dayanıklı veya temizlemesi daha kolay olan malzemeler daha pahalı olabilir.

sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Dış mekan tabela fiyatları birçok faktöre bağlıdır ve her proje farklıdır. Yerel şehir izinleri, maliyet ve ücretler rehberi ve anlık fiyat rehberi gibi kaynaklar fiyatlandırmada yardımcı olabilir, ancak her durum için özel bir fiyat teklifi hazırlanmalıdır.

Ayaklı ve Ayaksız Yönlendirme Panoları imalatı
Yön levhalarının uzaktan görülebilmesi ve düşük ışık koşullarında bile kolayca görülebilmesi, onları üretim tesisleri için ideal hale getirir. AYAKLI VE AYAKSIZ YÖNLENDİRME PANOLARI İMALATI için gerekli tüm ihtiyaçlarızı no 1 reklam tarafından karşılacaktır.
18.01.2023
106
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?