Çatı Fabrika Tabelası

Çatı Fabrika Tabelası
Çatı Fabrika Tabelası

Çatı Fabrika Tabelası Gebze bölgesinde imalatı ve nasıl özelliklere sahip olması gerektiği konunun devamında daha detaylı bilgiler sizlerle paylaşılmıştır. “Bir fabrika çatı tabelasının hangi özelliklere sahip olmasını istersiniz?” Tavan tabela montajı, gerekirse vinç kiralama ve sonraki süreç için detaylı bir fiyat teklifi paylaşabiliriz.

Sektörünüze özel üretilen çatı levhaları işletmenizin uzaktan görülmesini sağlar

Bina çatıları dünyanın en karmaşık yapılarıdır. Fabrikalarda binaların ağırlığını taşıyan ve dış etkenlerden koruyan çatı sistemleri kurulur. Çatı yapma işlemine çatı kaplama, çatı tabelası yapmaya çatı tabelası yapma denir. İnşaattan tarıma birçok farklı sektör, işletmelerinde çatı etiketi kullanmaktadır.

İşletmeniz için en iyi olan çatı reklamcılığı türü, sektörünüze, konumunuza ve markalama ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

Çatı fabrikası etiketleri nelerdir? Metal tabelalar, pankartlar ve özel tabelalar fabrikanın çatısından rahatlıkla görülebilmektedir. Logonuz ve sloganınız işletmenizi çatıya yansıtacaktır.

Ürünlerimiz firmanızın kişiliğini yansıtan görseller, logolar ve sloganlar içermektedir.

Fabrika Çatı Tabelalarının Üretimi ve Kurulumu

Firmaların fabrikalarının dışında bulunan çatı katları, firma imajını yansıtmak ve tanıtmak için kullanılan önemli bir açık hava reklam alanıdır. Bu nedenle doğru tasarlanmış ve üretilmiş bir çatı tabelası, firmanın görünürlüğünü arttırabilir ve müşteri çekme şansını arttırabilir.

No1reklam olarak, firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak yüksek kaliteli malzemelerden tasarlanan ve üretilen tavan tabelaları için üretim ve montaj hizmeti sunmaktayız. Üretim sürecinde en kaliteli malzemeleri kullanarak müşterilerimize benzersiz ve çarpıcı modeller sunuyor, ürünlerimizin dayanıklılığını ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarına göre farklı ebat, şekil ve renklerde tavan tabela modelleri üretmekteyiz. Üretim aşamasında dikkatli kalite kontrolleri ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.
No1rek olarak çatı tabelaları montajı ve üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman ekibimiz hızlı ve güvenli bir şekilde tavan tabelalarını monte eder. İşaretleri kurarken, güvenlik ve çevre koruma her şeyden önce gelir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı malzemeler kullanıyoruz. Alüminyum, paslanmaz çelik, pleksiglas ve ışıklı veya ışıksız tabelalar sunuyoruz.

Bu nedenle firmaların fabrikalarına çatı levhası imalatı ve montajı firma itibarını ve itibarını artıran önemli bir yatırımdır. No1reklam olarak müşterilerimize özel ve kaliteli çatı tabela tasarımı, üretimi ve montajı hizmetleri sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini her zaman ana hedefimiz olarak görüyor ve her projemizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Telefon İletişim

Ne tür bir Çatı fabrikası tabelasına ihtiyacınız var?

İşletmeniz için bir çatı tabelası seçerken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. İlk olarak, ne tür bir iş yürütüyorsunuz? Bir inşaat şirketi misiniz? Tarım işletmesi mi? İhtiyacınız olan işaretlerin türü, işinizin doğasına ve yönüne bağlı olacaktır.

Bir tarım firmasının markası bir inşaat firmasından farklıdır. Uygun reklam ürünleri istenen tasarımlar ile müşteriye sunulmalıdır.

İşletmenizin binanın hangi tarafında olduğunu seçin ( ışıklı REKLAM veya ışıksız REKLAM ).

Çoğu işletme doğuya veya batıya baktığından, doğuya bakan bir çatı levhası yerleştirmek, dış bölgelerden müşterileri çekmek için ideal olacaktır. Bazı şirketler, çatıya veya fabrika zeminine işaretler yerleştirmek gibi seçenekler sunabilir.

Yola bakan bir çatınız varsa bu alana çatı tabelası yerleştirmek en kalıcı tabela ve reklam ürünlerinden biridir.

Çatı Fabrika Tabelası
Çatı Fabrika Tabelası

Çatı Fabrika Tabelası

Binanızda mevcut olan hizmetlerin reklamını yapmak için çatı bitki tabelalarını kullanmayı düşünebilirsiniz. Çatı Fabrikası tabelalarının benzersiz görünümü, işleri için benzersiz ürünler arayan potansiyel müşterileri çekebilir.

Çatı Fabrikası İşareti Avantajları Çatı fabrikanıza müşteri çekmek istiyorsanız, rekabette öne çıkmak için bir şeyler yapmanız gerekir. Bunu yapmanın bir yolu, sunduğunuz hizmetlerin reklamını yapan ayırt edici, göz alıcı bir çatı kaplama şirketi tabelasına yatırım yapmaktır.

Çatı tabelası, adınızı duyurmanın ve işletmenizi daha görünür hale getirmenin harika bir yoludur. İnsanlar geçerken çatı fabrika tabelanızı görecekler ve potansiyel müşteriler, iyi tasarlanmış bir çatı fabrika tabelasına sahip ürününüzü görürlerse sizden daha fazla satın alabilirler.

Ayrıca tabelanızda çevreden sıyrılan belirli renk veya şekiller kullanmak isteyebilirsiniz. Müşterileriniz bina üzerine uygun çatı imalat levhasını yerleştirerek işletmenizi kolaylıkla bulabilirler.

Çatı Fabrika Tabelası Nedir

Tüketicileri ürünlerinizin kalitesi hakkında bilgilendirmek için çatı etiketlerini kullanabilirsiniz. Ürünlerinizin satış hacmi, fiyatı ve teslimat takvimi ile ilgili bilgiler fabrika çatı tabelasına slogan olarak yapıştırılabilir, böylece tüketiciler sizden ne aldıklarını tam olarak bilirler.

Tüketicileri ürünlerinizin kalitesi hakkında bilgilendirmek için çatı kaplama fabrikalarının etiketlerini kullanabilirsiniz. Bu, tüketicilerin sizden tam olarak ne satın aldığını bilmeniz için ürünlerinizin satış hacmi, fiyatı ve teslimat planı hakkındaki bilgileri içerebilir.

Üretimi zaman alan pahalı ürünler satan işletme sahipleri, genellikle bu tür bilgileri çatılarındaki üretim tabelalarına dahil etmek isterler. Şirketinizin teslimat veya bakım hizmetleri gibi diğer hizmetleri hakkında da bilgi eklemek isteyebilirsiniz. Potansiyel müşteriler, belirli bir yerde bir ürün ararken tüm bu yararlı bilgilerin parmaklarının ucunda olmasını takdir ederler

Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Çatı reklamı nedir? Reklamınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız apartmanlara konulan çatı tabelalarını tercih edebilirsiniz. Rüzgara açık olduğu için bir usta tarafından yapıldığı takdirde bir sakıncası yoktur. Tavan tabelaları yoğun trafikte ve uzak lokasyonda bile fark edilir.

Kutu Harf Tabelalar oldukça kullanışlıdır, en kullanışlı tabela tasarımlarından biridir ve aynı zamanda her yerde kullanılabilecek en sağlam tabela tasarımıdır. Kare yıldız logosu kullanımda ve üretimde herkesin beğendiği, herkesin kullanım şartlarını karşılayan bir logodur.

Totem’in fiyatını ölçmeden ve araştırmadan kesin bir fiyat vermek doğru olmaz. Kullanılan malzeme ve işçilik, vinç kiralama vb.

Gebze fabrika çatı tabelası istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmaların genellikle dış mekanlara koydukları tabelaları seçerken şehrin iklim koşullarına da dikkat etmek gerekiyor.

Telefon İletişim

Gebze Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Çok fazla göç almış bir şehirdir. Karayolları ile çevrilidir. Potansiyel müşterilerin birçok fabrika ve reklam alanları gördüğü alanlardır.

Yakındaki işletmeler, öne çıkmak ve etkili bir şekilde reklam yapmak için çatılarına ve fabrika cephelerine lightbox harfleri veya lightbox olmayan harfler yapmak istiyor.

Özgün tasarım sizi rakiplerinizden ve komşularınızdan ayırır.

Markanızı pazarlamak, işletmenizi bölgedeki diğer işletmelerden ayırmak için bir çatı fabrika tabelasını kullanabilirsiniz.

Tavan kutusu etiketleri için, boyutları çatının alanına bağlıdır, çünkü daha geniş alanların tamamen kaplanması için daha büyük bir etiket gerekir, çünkü görüş açıları tek bir açıdan değil, farklı açılardan görülebilir.

Görünür açılar doğru hesaplanmalıdır. Çatı levhaları kurulum sahasının yakınındaki ağaçlar, direkler veya binalar gibi nesnelere de yapıştırılabilir, bu da görüş açılarını belirli yönlerde azaltır ve bu reklamlarla çatının tüm bölümlerine ulaşmak için bu çatılara ek işaretlerin yerleştirilmesini gerektirir. . reklam ajanslarından. . Reklamların her yere ulaşabilmesi için ek etiketler yüklenmesi gerekmektedir; bu ekstra jetonları pahalı hale getirir.

Örneğin: Kocaeli’de (Gebze) uygun bir çatı alanınız var ve tanıtım yapmak istiyorsunuz diyelim.

Bu alanda hangi etiketleri istediğiniz konusunda net bir fikriniz olmayabilir. Birden fazla seçenek ile farklı çözümler için yeterli görünürlüğe sahip uygun lokasyonları bulmak zor ve zaman alıcı olduğundan uzman haritalama ekibimiz uzun yıllardır uygun alanların bulunmasına yardımcı olmaktadır.

çatı reklam fiyatında alan önemli bir rol oynadığından, hedeflenen bir projeyi fiyatlandırmadan önce uygun alanların bulunması önemlidir.

Çatı Tabelası

GEBZE ÇATI TABELASI

Örnek olay incelemesi ↗

İzmit Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Yol üst geçitleri ve binlerce aracın geçtiği alanlara sahiptir. Burası sanayi bölgelerinin ve büyük fabrikaların bulunduğu bir alandır.

Tavan tabelası direkt olarak tavana yapıştırılan bir dış mekan reklam ürünüdür. Şirketler (fabrikalar) işlerini tanıtmak için açık hava reklamcılığı kullanır.

1965’lerden bu yana, çatı reklamlarının kentsel alanlarda tüketicilerin dikkatini ve ilgisini çektiği bulunmuştur.

Kentsel alanlarda işlerini tanıtmak için çatı tabelaları kullanan birçok reklam şirketi var. Tavan işaretleri tasarlayan bir şirket, işaretleri yapmadan önce yapmanın maliyetini bilmelidir. Malzeme maliyetleri bundan düşülmelidir. Müşterimizin talep ettiği özelliklere ve tabelanın takılacağı alanın büyüklüğüne göre fiyat hesaplanabilmektedir.

Not: Projeler sanal ortamda yapılmalı ve üretim öncesi müşteri tarafından onaylanmalıdır.

Darıca Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Darıca bölgesi firmamıza çok yakındır. İstenilen çatı kaplama tabakasını elde etmek için sizinle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çatı reklam çözümleri tasarlanırken ve üretilirken birçok faktör fiyatlandırmayı etkiler.

Örneğin, “indirme başlığı” için yanan veya ışıksız bir başlık gerekiyor mu?

Bina giriş ve çıkışlarının çatılarına, altlarındaki mevcut bina yapılarını bozmadan, kolonlarla desteklenen çelik kirişler veya makaslar kullanılarak uyarı levhaları konulması. Burada Darıca gibi sıkışık kentsel alanlarda reklamverenler için kaliteli ve büyük ölçekli çalışmalar gerçekleştirdik.

Pelitli Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Gebze organize sanayi bölgesi Pelitli’ bölgesindedir. Sanayi dışında yer alan irili ufaklı birçok fabrika vardır. Güncel tabela fiyatları için aramanız ve müşteri temsilcimiz ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Markanızı pazarlamak için çatı fabrikası tabelasını kullanabilirsiniz. İşinizi o bölgedeki diğer şirketlerden farklılaştırmak istemez misiniz ?

Birçok işletme, ürünlerini ve hizmetlerini halka tanıtmanın yaratıcı yollarını arıyor. Bu işletmelerden bazıları, ürün ve hizmetlerinin reklamını yapmak için bir çatı fabrikası tabelası kullanmayı düşünmüştür.

Bir çatı fabrikası tabelası, bina içindeki işi tanıtmak için bir binanın tepesine monte edilen bir panodur. Reklam için bir çatı fabrikası tabelası kullanmanın çeşitli faydaları vardır. Bir izleyici, bir reklam afişi veya broşürü okumaya kıyasla, bir çatı fabrikası tabelasını okurken mesajınızı daha olumlu algılayabilir.

Telefon İletişim

Dilovası Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Dilovası Çatı Fabrika bölge, küresel fabrikaların lojistik ve üretim şirketlerine ev sahipliği yapıyor. Çeşitli fabrikalarla doğrudan veya dolaylı olarak işbirliği yapıyoruz. Zamanın değerli olduğunu biliyoruz ve çatı etiketi yapılmadan önce satın alma ekibinizle sözleşmeye göre iletişim kurup demoları ve fizibilite çalışmalarını sizinle paylaşacağız.

Çatı ve çerçeve sistemi için çelik ve metal ürünler oluşturulur. Keelekai bölgesindeki şirketlerin konumları stratejiktir.

Çayırova Çatı Fabrika Tabelası Fiyatları

Çatı tabelası fiyatında yüzeyin boyutu önemlidir, çünkü tabelanın yapım süresini ve maliyetini etkiler. Proje fiyatı belirlenirken tavan reklam montaj alanının büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Fiyatlar için seçilen alanın sanal ortamda hesaplanması ve kullanılan ürün ışıklı tabela mı? Veya ışıksız bir posta kutusu mu? Bunu bilmelisin.

Örneğin 10 m2 arsa üzerinde kullanılan kutu harf boyutları ve logo gibi şirketinizi yansıtan malzemeler etiket sağlar ve fiyatı sorgulanabilir.

Çatı Fabrika Tabelası Samandıra

No1Reklam firması, Türkiye’de reklam sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Bu şirket, çatı fabrika tabelaları dahil olmak üzere birçok farklı reklam ürünü üretmektedir.

Çatı fabrika tabelaları, fabrikaların binalarının üstüne yerleştirilen büyük tabela sistemleridir. Bu tabelalar, genellikle şirketin logosu veya adı gibi görsel ve metinsel içeriklerle donatılmıştır. Ayrıca bu tabelalar, genellikle çevredeki insanların dikkatini çekmek için ışıklandırılmıştır.

“No1Reklam”, çatı fabrika tabelaları konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir ve yatay veya dikey seçenekler sunmaktadır. Yatay tabela, yatay bir çatı üzerine yerleştirilen tabela sistemidir. Dikey tabela ise dikey bir yüzeye monte edilir. Her iki seçenek de özel olarak tasarlanmış tabela aydınlatma sistemleriyle donatılmıştır.

Eğer siz de bir çatı fabrika tabelası yaptırmayı düşünüyorsanız, “No1Reklam” gibi bir reklam firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu şirket size çatı fabrika tabelası konusunda danışmanlık hizmeti sunarak, ihtiyaçlarınıza en uygun tabela seçeneğini belirlemenize yardımcı olabilir.

Çatı Fabrika Tabelası Örnekleri

Çatı imalat tabelaları, bir işletmenin sağladığı hizmetlerin reklamını yapmak için kullanılan bir tür ticari tabeladır. Bu işaretler logoları, sloganları ve diğer ticari bilgileri içerir.

Çatı levhası yaz kış gibi hava koşullarından etkilenmeden yıllarca çalışmaya devam edecektir. Bu işaretler, işletmenin adını ve yerini belirtmek için genellikle binaların dışına veya çatıya yerleştirilir. Fabrikalar, işlerini farklı kılmak için genellikle çatı işaretleri kullanır.

İşletmeniz çatı levhaları istiyorsa, çatının ekstra ağırlığını (çerçeve ve levhalar) kaldırabilir mi? Bu hesaplar yapılmadan çatı ve cepheye binen yük kötü sonuçlar verebilir.

Çatının yük kapasitesi, çatının sağlamlığına ve genişliğine bağlıdır. Çatı hangi ürünlerden yapılmıştı, beton? ÇELİK ? VS.. keşif ekibimiz bunu kontrol etmeli. Fabrikanızın çatısı tabela için ne kadar sağlam? gibi soruların cevapları için bize ulaşın.

Dikkate alınması gereken diğer bir faktör, markanızın rakip markalara kıyasla ne kadar benzersiz veya geleneksel olduğudur.

Potansiyel müşterilerin veya müşterilerin gözünde uzaktan görülmek istiyorsanız, işletmeniz için doğru çatı tabelasını seçmek önemlidir. Bu karaktere uygun çatı levhası tipini seçmeden önce işinizin nasıl yürüdüğünü unutmayınız. Ayrıca çatı tabelaları için bir marka stratejisi planlıyorsanız, çatı tabelası mı yoksa ana tabela mı istersiniz? Işıklı bir tabela 7/2 karanlık bir ortamda dikkat çekmeye devam eder.

Çatı üzeri reklam ürünleri, fabrikası cephe kaplamaları Gebze ve çevresine hizmet veriyoruz, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Neden Fabrika üzerine Çatı tabelasına İhtiyacımız Var?

Çatı tabelaları özellikle büyük fabrikalar, şirketler ve hastaneler gibi büyük yapılarda kullanılmaktadır. Bu tip tabelalar dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, fabrika ve işletmelerin dış mekan tasarımına uygundur.

Bu tür tabelaların özellikle dış mekanlarda oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olması önemlidir.

Sosyal Medya hesaplarımızı takip etmek için…

Önemli projelerde, benzin istasyonlarında, turizm işletmelerinde, iç ve dış girişlerde totem tabelaları bulunmaktadır. Ortalama olarak çerçeve yüksekliği 3-7 metre, panel genişliği ise 2- metredir. Bir totem burcu, baştan sona daha fazla malzeme ve işçilik gerektiren bir tabeladır.

Çatı Fabrika Tabelası
Firmanın seçtiği marka diğerlerinden daha orijinal olmalıdır. Uzun ömürlü bir tabela seçmek için kaliteli malzemeden yapılmış bir tabela seçmeniz gerekir.
02.03.2023
71
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?