Kazasız Gün Panosu Fabrika Kullanım Alanları

Kazasız Gün Panosu Fabrika Kullanım Alanları

Gerekli önlemler alınmadığı takdirde fabrikalar tehlikeli yerlerdir. Kazasız Gün Panosu , fabrika ve işyerlerinde güvenlik seviyesini kontrol etmek için kullanılan bir yöntemdir. Toplantısız günler, fabrikaların güvenlik sistemlerini iyileştirmesine ve üretkenliği artırmasına yardımcı olur. Ancak iş güvenliğini izlemenin tek yolu kazasız günler değildir. Diğer yöntemler arasında incelemeler, veri toplama ve sensörlerin kullanımı yer alır. Bir fabrikada olaysız gün sayısını artırmak, güvenlik bilincini artırabilir, üretkenliği artırabilir ve maliyetleri azaltabilir.

Tesis güvenliğini artırmak ciddi yaralanmaları ve ölümleri azaltır. Olay olmaması, tesisin olay sayısını başarılı bir şekilde azalttığını gösterir. Aslında başarı, yönetim tarafından desteklenen güvenlik profesyonellerinin eylemlerinden ve içgörülerinden gelir.

Fabrikanın kazasızlık oranındaki artış, fabrikanın iş sağlığı ve güvenliği bölümünün iyi çalışmadığını gösteriyor.

İş kazasız gün panosu

Tesis güvenlik kültüründeki bu olumlu değişimler üretkenliği ve verimliliği artırmaktadır. Verimliliği ve etkinliği artırmak, bir fabrikanın karını ve cirosunu artırabilir. Bölgedeki iş imkanları da artacaktır. Artan imalat geliri ve istihdam, vergi gelirlerini artırır ve ekonomik büyümeyi artırır. Artan gelirler ve istihdam, fabrikaları yatırım için daha cazip hale getiriyor. Yani döngünün en önemli unsuru kişinin sağlığıdır. Bazı şirketler fabrikaların içinde kazasız günler ilan ederken, diğerleri yoldan geçenlerin bile görebileceği tabelalar asıyor.

Gebze Pelitli’de birçok işletme bulunmaktadır. Bu fabrikalarda iş güvenliğinin önemli olduğunu biliyoruz. Kazasız çalışan panolar dijital veya el işçiliği ile üretilmektedir. Birçok şirkete bağımsız veya duvara monte destek sağladık ve stoklarımızda çok sayıda örnek panel var.

Kazasız İş Günü Panosu

İş Kazası Takip Panosu Yapımı ve Satış

Örnek olay incelemesi ↗

Kazasız Gün Panosu Fabrikalar İçin

Tesis güvenliğini iyileştirmek, kaza sayısını da azaltabilir. İyi güvenlik önlemlerine sahip fabrikalarda nadiren kaza olur. Bu, fabrikanın iyi güvenlik önlemlerine sahip olduğunu ve çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağladığını göstermektedir. Bir fabrikada etkili bir güvenlik sistemi uygulamak, işyerindeki güvenlik kültürünü geliştirebilir.

Ayrıca Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB), fabrikanın çalışanların ve çevrenin güvenliğini sağlamak için iyi güvenlik önlemleri aldığını belirtmektedir. Fabrikanın kazasızlık oranındaki artış, fabrikanın etkili bir güvenlik sistemi uyguladığını da gösterir.

Fabrika kazalarındaki azalma, fabrikanın çalışanları ve çevreyi güvende tutmak için iyi güvenlik uygulamalarını izlediğini gösterir.

Ayrıca çeşitli eğitimlerde güvenlik önlemleri konusunda farkındalığın artması nedeniyle kazaların azaldığı gözlemlenmiştir. Bu olumlu değişiklikler üretkenliğin ve etkinliğin artmasına neden olur.

Fabrikalar İçin Kazasız Gün Panosu

manuel olarak değiştirilen Fabrikalar İçin Kazasız Gün panoaları olduğu gibi Dijital ortamlarda bunu otomatik olarak yapan sistemler var.

Görünür bölgede olaysız günlerin belirlenmesi ve fabrikalarda yönetim destekli eğitim süreçlerinin artırılması, ciddi yaralanma ve ölümlerin sayısını azaltacaktır.

Tesis güvenliğini iyileştirmek, kaza sayısını da azaltabilir. Kazasız fabrika sayısının artması üretkenliği ve verimliliği artırır. Bu nedenle, bir fabrikanın kazasızlık oranını artırmak, iş güvenliğini ve üretkenliği artırmanın mükemmel bir yoludur. Ancak, katı güvenlik standartlarını uygulamaya devam etmek için kuruluşların bugün süreçleri izlemesi ve kontrol etmesi önemlidir.

İş Kazası Günleri Panoları

“İş Kazası Günleri tabelası” led tabelası Fabrikalarda ve diğer üretim operasyonlarında geçirilen günleri otomatik olarak sayın. Programın basit bir kullanıcı arayüzü var, tek yapmanız gereken son iş kazanızın tarihini girmek ve kazasız çalışma günlerini hesaplamak.

SOSYAL medya hesaplarımıza erişim için…

Fabrikanızda veya üretim ünitenizde Türkçe, İngilizce veya herhangi bir dilde kazasızlık numarası yazmak çok kolaydır. Dilerseniz fabrikanızın mevcut elektronik LED aydınlatmalı acil durum levhalarına da mesajınızı asabilirsiniz.

Fabrikanızda firma logonuz veya size özel üretilen, solma ve paslanmayan metal veya pleksiglas panellerden üretilen kazasız iş günü panelleri.

28.05.2023
2
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?