İnşaat ve Şantiye Tabelası

İnşaat ve Şantiye Tabelası
İnşaat ve Şantiye Tabelası

İnşaat öncesi inşaat alanında inşaat tabelaları kullanılmaktadır. İnşaat ve Şantiye Tabelası zemine kolayca monte edilir. Yapı levhası montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli yer zeminin ve ayakların sağlamlığıdır. Özellikle ayaklar yere çakılmalı ve çukur kazılarak betonla desteklenmelidir.

Alüminyum, demir gibi dayanıklı malzemeler kullanıldığı için bu tür inşaat tabelaları üzerinde dijital baskı sökülerek farklı şantiyelerde yeni bir dijital baskı uygulanarak yeniden kullanılabilir.

Günümüzde uygulamalar, şantiye tabelalarına görsel estetik katmak için projektörlü LED aydınlatma ve inşaat bitiş tarihi geri sayım sayaçları ile desteklenmektedir. Montaj aşamasında, tabelanın boyutuna göre toplanma alanının mukavemeti analiz edilmelidir.

İnşaat ve şantiye tabelası üretimi, istenilen ebatta metal iskeletlerin hazırlanması ile başlar. Uzun süre açık havada kalan yapı tabelaları güneş, yağmur, kar, toz gibi etkilerden zarar görmemeleri için özel baskı ile yapılmaktadır. Uyarı ve işaret levhaları da belirli inşaat aşamalarında kullanılmaktadır.

 İnşaat ve Şantiye Tabelası Ölçüleri

Proje detayları, müteahhitler ve proje teslim tarihlerinin uzaktan konumlandırılması ve anlaşılması gerektiğinden inşaat tabelalarının boyutları artma eğilimindedir. İşletmeniz de en önemi husus insan sağlığıdır ve şantiye tabelaları insanları bilgilendirmek için önem arz etmektedir. Evrensel olarak belirlenmiş bir standart boyut yoktur.

Boyut, müşteri tarafından talep edilen yükseklik ve genişlikte yapılabilir. Bir fikir oluşturması adına tabelanın takılacağı alan ile insanların görüş açına göre ebatları belirlenir.

İnşaat tabelaları şantiyede veya işlerin girişlerinde kullanılmaktadır. İşaret, inşaat şirketinin mülkiyetini, mühendislerini ve mimarlarını, mülkle ilgili bilgileri ve resmi yapı ruhsatı bilgilerini içerir. Çeşitli malzemeler üzerine baskı yapılarak ve ihtiyaca göre istenilen ölçülerde üretilebilir.

Telefon İletişim
Galeri

Yapı işaretleri nerelerde kullanılır

Yeni inşaat başlama aşamasında zaten belediyeler tarafından zorunlu hale getirilmiştir. Ebatları belediyenin belirlediği en az ölçülerde yapılabildiği gibi birçok müteahhittin binanın 3d hali ve diğer bilgilerin gösterildiği albenisi olan bir inşaat tabelası seçmektedir.

Bir inşaata başlamadan önce çeşitli Planlama hesapları yapılır. Yapı alanlarında kullanılan uyarı işaretlerinin yerlerine o planlar içinde belli olur ve bize dwg veya dxf formatında proje paylaşılır. Deneyimli ekibimiz uyarı ve kaz levhlarının yerlerini tespit eder ve uygun ölçülerde üretime başlanır.

Gebze göç alan bir ilçemizdir. İstanbul’a en yakın ilçe çayırova dır. İnsanlar ev almak için çayır ova, darıca gibi nezih alanları seçmektedir. Bu sebeple müteahhitler ve yüklenici kişiler şantiye tabelasının güzel ve alımlı olmasını istemektedir.

No1Reklam olarak bir telefon kadar size yakınız…

Telefon İletişim

İnşaatta bilgi vermek amacıyla kullanılan ürünlerdir. İnşaat tabelalarında ölçü ve renk sınırlaması yoktur. İnşaat tabelaları plastik, metal veya vinil malzemelerden üretilebilir. İnşaat levhaları, demir ve ayak montajı gibi konularda farklı şekillerde tasarlanabilir. 

İnşaat Tabelası Fiyatları Nedir

İnşaat ve Şantiye Tabelası fiyatları, yapımı daha kolay olduğu için diğer tabela türlerine göre daha ucuzdur. Dayanıklı reklam mecraları zorlu hava koşullarına dayanmalı ve dayanıklı olmalıdır. Kaliteli malzeme ve ince işçilik ile yapılan tabela çeşitleri daha dayanıklıdır. Kanvas baskı, dijital baskı veya sac,  bannerlar birçok reklam materyalinden yapılabilir.

 İnşaat tabelası fiyatları güncel bilgi için No1Reklam müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

 Geniş ürün yelpazesindeki bina tabela örneklerinden tabelalar en uygun fiyatlarla seçilebilir. Kullanımı çok kolay ve kullanışlı yapı tabelalarına sahip olmak çok faydalıdır. Şantiye tabela ihtiyaçlarınız için istediğiniz şantiye tabelalarını en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Şantiye Tabelası Fiyatları Nedir

Şantiye tabelalarının yapımı, işçilik açısından diğer tabelalara göre daha kolaydır. Bu ürünlerin fiyatı belirlenirken ürünün yüksekliği ve genişliği esas alınmalıdır. Fiyat açısından önemli olan bir diğer konu ise tabelanın ışıklı veya ışıksız olmasıdır. İnşaat tabelalarının deneyimli firmalar tarafından yapılması önemlidir.

Yapı levhaları, bu tür levhaların adını ve üretim yılını içeren bir göstergedir.  Bina tabela ihtiyacı olan firmaların ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten firmamız son derece kullanışlı ve dikkat çekici yapı tabelaları üretimi için tercih edilmektedir.

No1Reklam müşterilere başka hiçbir yerde bulamayacakları bina tabela örnekleri sunacak kadar uzun yıllardır reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Son yıllarda yeni konutların artması, şantiyelerde yapı levhası kullanma ihtiyacını da artırmıştır. Firmanızda seç-ge var ise Emniyet kurallarına uymak için şantiye tabelasının mutlaka yapılması ayrıca şantiye içinde yönlendirme tabelalarının yapılması gerekir. İşçiler Yemek hane veya revir vs. bunlar şantiyeler için önemlidir.

İnşaat tabela ihtiyaçlarınız için firmamızı tercih ederek kaliteli ve ekonomik çözümlere ulaşabilirsiniz.

Şantiye tabela Gebze Kullanım Alanları

Şantiye tabelaları genellikle alüminyum kompozit olarak kullanılmaktadır. Alüminyum kompozit panel üzerine uygulanan kutu harfleri binanıza görsel bir şıklık katmaktadır.

Alüminyum ve sac levhaların yanı sıra vinil gerdirmeli ışıklı veya ışıksız tabelalar üzerine dijital baskılı veya kalıp kesim uygulamaları uygulanabilir ve monte edilebilir.

ayaklı tabela şantiye

Dilovası ve Gebze komşu ilçelerdir

Detaylı İncelem İçin ↗

İnşaat Tabela ürünleri son dönemin popüler çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu ürün çeşitleri her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir.  Ayrıca yetkili kişiler tarafından, Denetim girdiğinizde standartlara uygun bir inşaat tabelası yaptırmazsanız. Uyarı alma ihtimaliniz var. Proje yönetimi için bizle iletişime geçiniz.

Bir inşaat tabelası nasıl oluşturulur. Risk almak istemiyorsanız No1reklam ile iletişime geçiniz. Büyük güzel tabelalar, büyük bir metal çerçeve üzerine yapılmış vinil olabilir üzerinde sac kesim ve bükümlü inşaat tabelaları olabilir.  İnşaat tabelaları dijital olarak basılır veya metal veya plastik üzerine folyo kesilir ve size tüm inşaat şirketi bilgilerini bir bakışta verir.

Şantiye İş Güvenliği Levhaları

Genel olarak standart ebatlarda  satıldığı gibi istenen ebatlar da  ayaklı veya ayaksız tabela üzerine tasarım da yapılabilmektedir. İş güvenliği açısından şantiyelerde uyarıcı ve ikaz levhaları mecburi kılınmıştır. Çalışanların koruyucu malzeme tedarikleri müteahhit ve sorumlu kişiler tarafından temin edilmelidir.

Zaman planı Şantiye de oluşacak bir kaza neticesinde iş güvenliği levhaları var olup olmadı yetkili kişiler tarafından kontrol edilir.

Olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için kaza oluşmadan önce iş güvenliği tabelaları Uygunluk kurallarda yapılmalı ve gerekli alanlara asılmalıdır. 

İnşaat Güvenlik Tabelaları

İstenen ebatlarda dijital baskı atölyemizden inşaat güvenlik tabelaları temin edebilirsiniz. Çeşitli ikaz levhalarının tek bir tabela üzerinde toplandığı veya sadece tek olarak uyarı ve ikaz levhaları temin edebilirsiniz. İnşaatlarda kullanılan güvenlik levhaları sac üzerine uvi baskı tekniği ile basılabilir.

sosyal medya hesaplarımızı takip etmek için…

Bazı durumlarda Standartlar reklektif folyo kullanılır ( giriş – çıkış ) gibi uyarı tabelaları da kaliteli olması müşteri tarafından ince ayrıntı da olsa göz önüne alınacaktır.

Tabela sistemleri

Işıklı giriş tabelası veya ışıklı çıkış tabelası aniden ışıklar gittiğinden belli süre ışık yayması ve insanları yönlendirmesi gerekir. İnşaatlarda kullanılan tabelalar genellikle çok önemsenmese de maalesef ülkemizde sık sık kazalar meydana gelmekte ve yüklü tazminatlar sorumlu kişiler tarafından ödenmektedir.

İnşaat ve Şantiye Tabelası
Güvenlik tabelaları şantiye alanlarında kurtarıcı bir göreve sahiptir.
06.01.2023
113
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?