Araç Dış Tavan Kaplama Folyo Uygulama

Araç Dış Tavan Kaplama Folyo Uygulama

Araç Dış Tavan Kaplama Folyo Uygulama Aracınız için doğru malzeme türünü seçmek, aracınızın görünümünde ve işlevselliğinde büyük bir fark oluşturur. Aracınıza dış tavanında özel bir görünüm oluşturmak için kullanılabilecek bir malzeme türü, dış tavan kaplama folyosudur.

Parlak cam tavan folyosu güneş ışınlarının tavandan içeri az girmesini sağlar. Bazı durumlarda tavan kaplanan folyo ile aracın üzerinde cam tavan etkisi oluşturulur. Hem tavanın güneşten korur hem de bu tarz uygulamalar dışarıdan aracınızı gözlemleyenler için cam tavan görünümü sağlar.

Siyah araba folyosu bu amaçla kullanılan en popüler folyo türlerinden biridir. Ek olarak, siyah araba kaplama folyosu ve araç içi tasarım ile birlikte şık bir görünüm oluşturur.
Siyah araba tavan kaplama folyosunun uygulanması, konusunda uzman ekibimiz tarafından montajı yapılmaktadır.

Araç Dış Tavan Kaplama Folyo Uygulama

Siyah araç kaplama folyosu, araçlara güzel bir görünüm kazandırdığı için dış tavan kaplama uygulamaları için mükemmel bir seçimdir.

Aracınızın tavanında güneş yanıkları var ise tavan kaplaması hoş bir görünüm sağlar. siyah araba kaplama folyosu zamanla solma eğilimindedir. ( ilerleyen yıllarda yenilemek gerekebilir. ) Bu nedenle, dikkatli olmazsanız aracınız için temel renk olarak siyahın seçilmesi genel görünümü üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Bu sorunlarla mücadele etmek için, siyah araba kaplama folyosunun klasik görünümünü tamamlayan uygun bir temel renk seçmek önemlidir.

Örneğin, beyaz veya gri renk bir aracınız var ise siyah folyo tavana kaplandığında tavan cam panoramik etkisi oluşturtur.

Alternatif bir temel renk seçmek, yeni temel renk lekelenmeye meyilli olmayacağından, siyah folyo folyodan gelen kir ve lekelerle mücadeleye de yardımcı olur.

Araba tavan kaplama folyosu

Siyah araba kaplama folyosu, onu ideal bir araç tavan kaplama malzemesi birçok avantaja sahiptir. Siyah tavan folyoları dayanıklıdır; güneş ışığına maruz kaldığında veya tavanı çizebilecek bir durum söz konusu olduğunda aracın boyasının çizilmesi önler.

çatlama ve kırılmaya karşı kolayca direnç gösterirler. Bu, siyah araç üstü kaplama folyolarını,
tavanın ulraviyole yani güneş ışınlarından çatlamasını önler veya zaten tavan boyası çatlamış ise koruma sağlar ve görüntüyü güzelleştirir.

Aracın üzerine yapışkanlı folyoyu uygulamak için daha az malzemeye ihtiyaç duyulduğundan ucuzdur;
Araç dış tavan kaplama folyo nasıl uygulanır aracın uygulama alanı temizlenir. Kurur ve sonrasında tavana uygulanır. Uygulama sırasında tozdan arındırılmış bir alan gerekir.

Klasik araç görünümünü farklılaştırır. Araç üzerini kire ve lekelere karşı direnci nedeniyle dış uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.

13.10.2021
154
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Caner Kurutaş
Caner Kurutaş
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?